3. Heraklion – opinie o hotelach
  4. Guwes – opinie o hotelu
Grecja Guwes Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Czystość, baseny, obsługa, activity, wygląd hotelu”

• „Podobało nam się wszystko, jesteśmy bardzo zadowoleni, miejsce super, świetny dojazd z lotniska, obiekt opodal morza,nowy, bardzo czysto, przemiła obsługa.Chcieliśmy z mężem odpoczywać w miejscu bez dzieci, a to właśnie jest tam zapewnione. Polecamy 😁”

• „piękne miejsce przy samym morzu. Bardzo blisko do restauracji, sklepów z pamiątkami i wypożyczalni samochodów. Apartament ogromny ze wszystkimi udogodnieniami. I piękny widok z tarasu, wprost na morze. Zapamiętam to miejsce na długo!”

• Anfi Suites Ocena: 9,5

„Podobało mi się wszystko, to magiczne miejsce, przepiękny widok. W okolicy jest wszystko co potrzebne do wypoczynku. Właściciele rewelacja :)). Wracam tam :)) Dziękuję za gościnę”

• „Rewelacyjny hotel! Pyszne,urozmaicone jedzenie,duzy wybor drinków w barze.Wspaniala obsługa, Pan barman super :)”

• „Wszystko w najlepszym porządku czysto zadbane personel zawsze uśmiechnięty i pomocny”

• „Fajny duży pokój, jeden basen ale całkiem w porządku”

• „Bardzo dobre i różnorodne posiłki Blisko do morza Miła obsługa”

• „Bardzo smaczne,urozmaicone posiłki,miła obsługa, bardzo dobra lokalizacja,blisko plaża”

• „Hotel spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Cisza, spokój, strefa z leżakami na trawie od strony morza idealna do odpoczynku. Nie było najmniejszego problemu z wolnymi miesiącami przy basenie. Pyszne jedzenie, każdego dnia na obiad lub kolacje urozmaicenie nie było nudy. W ciągu dnia personel chodził z pizza lub kanapkami i rozdawał w formie lunchu. Obsługa zawsze uśmiechnięta, animacje super nie jak w innych obiektach dostosowane pod jedne grupy wiekowe typu bigo tylko karaoke, koncerty, konkursy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru tego hotelu, będziemy polecać znajomym.”

30 najlepszych hoteli w mieście Guwes