2. Grčka: recenzije hotela
  4. Psakoudia: recenzije hotela
Grčka Psakoudia Provjerene recenzije stvarnih gostiju

„Hrana je odlicna”

• Aiora Suites by Booking Kottas Prosječna ocjena: 9,6

„ljubezna domakinka,objektot nov,cist i na 100 metra od plazata.Parking pred objektot.Kafe,caj i ovosje preku cel den.”

• Palm Tree Apartments Prosječna ocjena: 8,9

„Lokacija. Gostoprimstvo. Saradnja sa vlasnikom.”

„ama baš ništa”

• Elinotel Sermilia Resort Prosječna ocjena: 7,5

„sam objekat je vrlo dobar i na dobroj lokaciji”

• Elaionas Apt. Prosječna ocjena: 9,4

„Objekat je dobar, komforan, uredno menjana posteljina i peškiri i još nam je bilo dozvoljeno da koristimo veš mašinu ako imamo potrebe za tim. Od vlasnika smo na poklon dobili punu teglu maslina i bilo nam je dozvoljeno da uberemo sveže voće iz dvorišta šta budemo želeli. Deci su bezmalo svako veče donosili pečene ili kuvane kukuruze, nabrane breskve, kruške, slatkiše... Jako su prijatni i ljubazni i bio je dozvoljen dolazak prijatelja koje smo jedno veče pozvali na roštilj, gde nam je vlasnik sve obezbedio što je bilo potrebno za pripremu. Prvo što nam je rečeno bilo je da se ponašamo isto kao što bismo se ponašali i u svojoj kući i za sve što nam treba samo da im se obratimo. Tako su se zaista i ponašali. Zaista divni porodični ljudi koje ću svakako ponovo obići, odnosno neću poći na Sitoniju bilo gde a da se ne pozdravim sa njima. Ponašali su se zaista kao pravi prijatelji.”

• Pension Nikos Prosječna ocjena: 9,1

„Prelepi apartmani sa simpaticnom tavernicom,odmah nadomak plaze tako da nam je olaksao prvi odmor sa bebom i psom.Ljubazan personal,cisto i uredno.”

• Elinotel Sermilia Resort Prosječna ocjena: 7,5

„Sve je bilo odlicno vrlo cisto i hrana odlicna,sva pica dostupna,sve preporuke za porodice,mesto je jako malo tako da nije za mlade nema nocnog zivota😄”

25 najboljih hotela u gradu 'Psakoudia'

na temelju 2.521 recenzija hotela na Booking.com-u