3. Wyspy Jońskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Argasi – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Grecja Argasi Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Byliśmy w apartamencie na parterze z rodziną i wrażenia super, właściciel bardzo miły zawsze był pod telefonem w razie pytań, apartament duży przestronny przede wszystkim czysty mieliśmy do dyspozycji kawę, herbatę wino dostaliśmy na przywitanie, plaża mimo że mała to bardzo fajna byliśmy na niej sami. mieliśmy do dyspozycji leżaki i parasole okolica też bardzo fajna blisko sklep, centrum byliśmy w czerwcu więc bardzo spokojnie dało się odpocząć od natłoku miasta i ludzi. Piękny widok na morze z balkonu. Spełnił nasze oczekiwania.”

• Anemona Beach Hotel Ocena: 8,8

„Bardzo uprzejmy, życzliwy i pomocny personel to największa zaleta tego hotelu. Piękny widok z pokoju na morze. Położenie ok, trochę na uboczu ale można spacerkiem dostać się do centrum miejscowości.”

• „Duży i wygodny apartament, wygodne łóżka, piękne widoki i dobra lokalizacja, przemili gospodarze”

30 najlepszych obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Argasi

na podstawie 3 907 opinii o obiektach na wynajem wakacyjny dodanych przez użytkowników Booking.com