3. Thrace hodnocení ubytování k pronájmu
  4. Kavala hodnocení ubytování k pronájmu
Řecko Kavala Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• ANASTASIA studio Průměrné hodnocení: 9,6

„Všechno perfektní, úžasné hostitelky Joana s matkou. Pro pozdní navrat 100m od ubytování dlouho otevřená perfektní pizzerie. V místě je i taverna, ale ta byla po našem návratu zavřená, tak skvělá pizza přišla vhod. Z centra pěšky asi 45 minut, ale jezdí i bus.“

• G&G Studio Průměrné hodnocení: 8,4

„Lokalita-pláž je blízko. Parkování-před domem. Postel-pohodlná.“

• Lovely 2BR house.Old Town. Průměrné hodnocení: 9,8

„Bylo tam krásně, ráda se vrátím !!! Moře a jídlo bylo super a ta zmrzlina byla skvělá. Ubytování taky skvělé, pan domácí nám doporučil skvělá místa !!!“

• Panorama Průměrné hodnocení: 10

„Výborná poloha apartmány, kousek od moře. Pro rodiny s dětmi je perfektní Restaurace s výborným jídlem a hlavně čerstvé. Cení jsou dostupné pro každý. Majitelé a personál restaurace jsou přátelský. Vedle restaurace je malá pizzerie a ještě malá pekárna s výborným kavem a spousta sladkost. Pro rodinnou já bych doporučil to ubytování u moře.“

• Summertime Blues Průměrné hodnocení: 9,2

„Krásný pokoj, skvěle vybavený, trouba, pračka, a nutná klimatizace. Prostorná a praktický zařízená terasa s nádherným výhledem na historickou část města. Majitelka má všechno decentně sladěné. Její otec nám byl nápomocen se všemi potřebnými věcmi.“

• Houses in the Village Průměrné hodnocení: 9,1

„Prostorný apartmán, funkční klimatizace, dobře vybavená kuchyň.“

30 nejlepších ubytování k pronájmu v destinaci Kavala

podle 22 316 hodnocení na Booking.com napsaných pro ubytování k pronájmu