3. Sardinie hodnocení hotelů
  4. Villaputzu hodnocení hotelů
Itálie Villaputzu Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Butterfly House Průměrné hodnocení: 9,4

„ubytování super, škoda, že nešla wifi“

• Affittacamere Aurora da Nonna Orsola Průměrné hodnocení: 9,5

„Snídaně byla vynikající, bylo toho tolik, že se to nedalo ani sníst. Lokalita klidná, tichá, pár kroků od pláže. Měly jsme pokoj s balkónem v 1. patře s výhledem na moře, hlídaly jsme každý den východ slunce. Pokoj útulný, se vším, co je na dovolené potřeba, varná konvice v pokoji, možnost ohřátí jídla dole v kuchyňce, popř. se tam daly zakoupit i nějaké další potraviny. Měly jsme vypůjčené auto přímo na letišti na celých 14 dní, což se ukázalo jako výborná volba, protože jsme nezaznamenaly, že by tu jezdil autobus. Villaputzu a Muravera jsou malé vesnice, kde se dá koupit všechno, vzdálené asi 6 km. Sabrina nám pomohla se zabukováním výletu lodí, který byl také úžasný. Vřele doporučuji všem, kteří si chtějí odpočinout od ruchu a kraválu, tady je božský klid.“

• Residence Il Borgo di Porto Corallo Průměrné hodnocení: 7,7

„Doporučuji všem zájemcům. Ideální pobyt v září.“

„Blizkost moře“

• Butterfly House Průměrné hodnocení: 9,4

„Skvělé ubytování za super cenu, obrovské prostory, velká kuchyň. Paní majitelka bydlí hned vedle takže pokud přijedete někdy k večeru stačí zavolat a italsky říct, že jste na místě (anglicky paní neumí, ale pochopili jsme se i tak). Nakonec jsme litovali, že jsme zůstali pouze jednu noc. Super!❤️😊“

• Affittacamere Aurora da Nonna Orsola Průměrné hodnocení: 9,5

„Snídaně pestrá a velmi bohatá. Ubytování čisté a útulné. Blízká pláž, fantastický personál.“

• Residence Il Borgo di Porto Corallo Průměrné hodnocení: 7,7

„Samostatný dům, velmi klidné prostředí“

20 nejlepších hotelů v destinaci Villaputzu