2. Maroko: recenzije hotela
  3. Marrakech-Safi: recenzije hotela
  4. Marrakech: recenzije hotela
Maroko Marrakech Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Hostel kif kif annex Prosječna ocjena: 8,5

„Odlična lokacija i jako ljubazno osoblje. Najpovoljnija cijena tako da je i soba u skladu s time”

• Peace Hotel Prosječna ocjena: 7,9

„Soba je blizu centra grada, vlasnik koji nas je ugostio iznimno je ljubazan i puno nam je pomogao u boravku kod njega.”

• Riad Zaouia 44 Prosječna ocjena: 8,9

„Poseban, autentican, vrlo samozatajan i miran smjestaj s puno ukusa u svim detaljima. Fenomenalna kuhinja, najbolja vecera u Maroku, a ovo govorimo na kraju 10-dnevnog putovanja. Sve pohvale, vracamo se obavezno!”

• Riad Karmela Prosječna ocjena: 9,1

„Super ljubazno osoblje, muzika uzivo”

• Hotel Almas Prosječna ocjena: 7,9

„Lokacija je u novom dijelu, dobro je povezan i do centra se moze doci pjeske laganim hodom. Osoblje hotela je jako ljubazno.”

• Riad Esmeralda Prosječna ocjena: 9,6

„Lokacija Riada je izvrsna, tiho i mirno. Yousuf i cijelo osoblje pruza vrhunsku uslugu, na sva pitanja su imali brzi odgovor. Preporuci li su nam savršena mjesta za vecere i izlete. Organizirali su nam perfektan izlet u pustinju. Smjestaj je besprijekorno čist!”

• Riad Dar More Prosječna ocjena: 9,5

„odlicna usluga domacina, pripremili su sto god je trebalo, jako cisto i urednk.”

• Riad Zen House Prosječna ocjena: 8,8

„Riad je čist, ugodan i miran. Osoblje je profesionalno i uslužno, pomogli su nam u snalaženju.... Jako lijep, preporučujem.”