3. warmińsko-mazurskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

9,6

9,8

8,1

• Ocena dodana: 16 października 2023

Niezapomniany odpoczynek poza miastem!

Nie było takiej rzeczy

Śliczne domki, świetna obsługa gotowa do pomocy w każdej sytuacji, cudowna okolica pełna lasów z grzybami, ognisko nad jeziorem było wspaniałe, śniadania z gorącym chlebem bajeczne, dzieci wyszalały się na placu zabaw a i w basenie pływał mąż bo super ciepła była woda! Polecamy i wrócimy!

• Ocena dodana: 27 września 2023

Piękne miejsce nad jeziorem w domkach jak z bajki

Nie było takiej rzeczy.

Miejsce idealne dla każdego bo i my jako rodzina z dziećmi zachwycaliśmy się każdym elementem Osady ale i my jako dorośli jak dzieci poszły spać skorzystaliśmy z sauny i jacuzzi. Dzieci zachwycone basenem z podgrzewana woda i placem zabaw gdzie biegały boso po trawie. Śniadania smakowały jak u mamy :) zdrowe i pachnące! Świetny bar z pysznym jedzeniem i napojami.

• Ocena dodana: 26 sierpnia 2023

Duża odległość do plaży.

Domki mega wyposażone. Bardzo wysoki standard, bardzo wygodne materace. Ośrodek rewelacja, przemiły i pomocny personel.

• Ocena dodana: 24 sierpnia 2023

• Dom z 2 sypialniami

Cena dodatkowych atrakcji wygórowana. Możliwość rozpalenie ogniska kosztowała 150 zł (sama możliwość!). Sauna z balią dodatkowo płatna, o ile się nie mylę 180 zł. Zapachy wsi dają się we znaki ale my się z tym liczyliśmy i zupełnie nam to nie przeszkadzało.

Czyste domki, piękny teren osady, dbałość o detale, wyposażenie domków rewelacyjne.

• Ocena dodana: 21 sierpnia 2023

Miło, przytulnie, rodzinnie. Napewno tu wrocimy za rok ❤️
    • Dom z 2 sypialniami

Nocą woda ze zraszacza uderzała w domek i budziła każdej nocy. Za płotem gospodarz, który wyruszał 2-3 w nocy swoim traktorem czy ciężarówka również budził.

Obiekt zamknięty. Dzieci mogły swobodnie biegać po osadzie i bawić się z dziećmi z sąsiednich domków.

• Ocena dodana: 20 sierpnia 2023

Było super

Wszystko się podobało

Cisza i spokój

• Ocena dodana: 31 lipca 2023

• Dom z 2 sypialniami

Z urzędowego obowiązku trzeba napisać, że co jakiś czas dochodzą zapachy wsi ale to też urok takiego miejsca bo w końcu jesteśmy na wsi.

Obiekt położony w super okolicy, tuż obok malutki port otwierający drzwi na krainę Wielkich Jezior, a jednocześnie cicha, mała miejscowość w otoczeniu natury. Domki, pomysł, cały ośrodek i obsługa na super poziomie. Z całą naszą ekipą chcemy też zwrócić uwagę na Pana Alberta (tak wynika ze zdjęcia na stornie), który w naszej ocenie jest niezwykle pracowitym i miłym człowiekiem dbającym o wygodę turystów. Może właściciele docenią (co ważne jesteśmy z podobnej branży więc oko chyba mamy dobre ;) Dziękujemy za super pobyt.

• Ocena dodana: 30 lipca 2023

• Dom z 2 sypialniami

Po drugiej stronie jeziora muzyka grała pol nocy, wszystko słychać w domku, nawet przy zamkniętym oknie, a w nocy chcielibyśmy żeby do pokoju wlatywalo świeże powietrze, więc pol nocy nie przespane

Jest tam pięknie, dużo atrakcji dla dzieci, zamknięty obiekt

• Ocena dodana: 15 lipca 2023

• Dom z 2 sypialniami

Piekne,czyste, wspaniałe, ciche, spokojne miejsce. Udogodnienia dla calej rodziny. Podgrzewany basen, bala, łodki do wypożyczenia. Atrakcje zapewnione na caly pobyt dla najmlodszych i doroslych nie trzeba opuszczac osady. Przemiły personel, domowa atmosfera. Serdecznie polecam ❤

• Ocena dodana: 28 października 2022

jak tu ładnie jak tu pysznie! my tu wracamy latem!
    • Ze zwierzęciem
    • Dom z 2 sypialniami

piękne miejsce! pełne uroku i bardzo estetyczne. domki idealne i ciepłe. śniadania takie jakich dawno nigdzie na wakacjach nie jedliśmy, palce lizać! rowery dostępne na miejscu, więc wybraliśmy się na super wycieczkę - nie sądziliśmy, że jesień na Mazurach jest taka piękna!

• Ocena dodana: 9 października 2022

Świetne miejsce na uboczu. Cisza, spokój a przy tym wszystkim domki perfekcyjnie wyposażone.
    • Ze zwierzęciem
    • Dom z 2 sypialniami

Piękna osada, domki pierwsza klasa, czyste i w pełni wyposażone. Na 100% skorzystamy ponownie.

• Ocena dodana: 16 września 2022

jak w bajce :)
    • Dom z 2 sypialniami

nie ma nic takiego bo to bajeczne miejsce!

Nowe doskonale wyposażone ciepłe domki z drewnianymi dużymi tarasami z grillem! Sauna i bania idealne żeby ogrzać się w chłodny wrześniowy wieczór. Świetnie zorganizowane miejsce z klimatem i atrakcjami jak kino które oglądaliśmy w jurcie.

• Ocena dodana: 6 września 2022

Chwilo trwaj! Chcemy tu zostać na zawsze bo jest wyjątkowo!
    • Dom z 2 sypialniami

Obiekt wyjątkowy więc nie ma nic co nam by się nie podobało!

Przepiękne miejsce wśród zieleni, domki zadbane i pełne uroku. Dodatki są dobrane kolorystycznie do nazwy domku która jest też niezwyczajna. Personel cudowny a śniadanka nadzwyczajne! I do tego sauna i balia z jacuzzi! My tu wrócimy!

• Ocena dodana: 30 sierpnia 2022

cudowny weekend
    • Dom z 2 sypialniami

czystość, wyposażenie, piękno domków i okolicy pani w recepcji bardzo mila i pomocna

• Ocena dodana: 28 lipca 2022

• Dom z 2 sypialniami

Te miejsce powinno nazywać się „Jak tu pięknie” lub „jak tu cudownie”! Jesteśmy zauroczeni, na pewni wrócimy. Cudowne miejsce dla rodzin z dziećmi. Widać na każdym kroku ile serca włożono w każdy detal. Wielkie gratulacje!

• Ocena dodana: 26 lipca 2022

• Dom z 2 sypialniami

Domki czyste, ładne, klimatyzowane i bardzo dobrze wyposażone. Bardzo fajne miejsce dla dzieci (basen, zabawki, jurta, w której był stół do pingponga, piłkarzyki, a wieczorem wyświetlane bajki dla dzieci). Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu.

• Ocena dodana: 25 lipca 2022

sąsiedztwo obory

schludność

• Ocena dodana: 25 lipca 2022

• Dom z 2 sypialniami

Po pierwsze, na terenie ośrodka są tylko gazowe grille - trochę jednak psuje to klimat, choć rozumiem aspekt bezpieczeństwa. Nie można rozbić dodatkowego namiotu. Największe zastrzeżenia mam jednak do obsługi, ktora notorycznie zostawiała włączoną pompę w basenie dla dzieci, co stwarza śmiertelne niebezpieczeństwo. Pompa powinna być włączona w nocy a na dzień wyłączana. Ponadto, na terenie ośrodka nie można zrobić ogniska. Plaża jest tylko publiczna i trzeba przejść przez ulicę, zeby się do niej dostać. Mapka ośrodka wprowadza w błąd, pokazując zarówno plaze jak i ognisko jako teren osady. I ostatnia uwaga - bar "pastelowy van" bedacy własnością ośrodka troche przesadza z cenami - przykładowo lizaki chupa chups za 5 zł sztuka....

Domki bardzo ładne i wygodne, klimatyzowane. W oknach moskitiery. Przepiekny, ogromny taras z oświetleniem. Dużo miejsca i uczucie prywatności. Na terenie ośrodka dodatkowe atrakcje dla dzieci na plus.

• Ocena dodana: 20 lipca 2022

za krótko 😘
    • Dom z 2 sypialniami

wszystko rewelacyjne miejsce na wypoczynek z dziećmi

• Ocena dodana: 10 lipca 2022

Było ok.
    • Dom z 2 sypialniami

Jakość materaca; być może subiektywne odczucie, aczkolwiek codzienne budzenie się z bulem kręgosłupa nie należy do najprzyjemniejszych tym bardziej że małżonka miała te same dolegliwości...

Samo lokum bardzo czyste, bardzo dobrze wyposażone, między innymi grill gazowy do dyspozycji na wyłączność. W promieniu 30 km dużo atrakcji jeżeli pogoda nie sprzyja plażowaniu (my niestety na taką trafiliśmy😔)

• Ocena dodana: 9 lipca 2022

• Dom z 2 sypialniami

W trakcie naszego pobytu było bardzo głośno. Trafił się jeden "imprezowy" domek, właściciel nie do końca potrafił sobie z tym poradzić.

Świetne domki, pyszne śniadania. Cały obiekt piękny, czysty i bardzo zadbany.

• Ocena dodana: 4 lipca 2022

Idealne , ciche miejsce na rodzinny pobyt
    • Dom z 2 sypialniami

1 mały mankament to to , że brakowało kawy i herbaty w domkach - tylko za opłatą. W domku , gdzie jest do dyspozycji ekspres , a kawa jest wyłącznie za opłatą ( do płatnego śniadania lub do kupienia w recepcji) , dla kawoszy - jest to trochę rozczarowujące na miejscu. Zwłaszcza, że w pobliżu nie ma blisko sklepów. Przydałoby się chociaż po 1 kapsułce na dzień dla dorosłych. Wydaje mi się , że przy takiej cenie i standardzie, który ustalił sobie właściciel takie produkty powinny być wliczone w koszty.

Osada urządzona naprawdę pięknie, dodatki w stylu boho dodają uroku i przytulności. Na terenie co rusz są przygotowane miejsca do odpoczynku, więc nawet przy pełnym obłożeniu domków można czuć się swobodnie i każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieci zachwycone , nie mogły się rozstać z przemiłą Panią z recepcji :) trafiliśmy na upalne dni , więc skorzystaliśmy zarówno z basenu na terenie osady, jak jeziora obok . Dla dzieci 3 różne kąciki do zabawy - na zewnątrz i pod dachem w razie gorszej pogody. Polecamy całą rodziną ! :)

• Ocena dodana: 19 czerwca 2022

Nic

Wszystko

• Ocena dodana: 13 czerwca 2022

• Dom z 2 sypialniami

Domki bardzo dobrze wyposażone i czyste, bociania rodzina dodała uroku temu miejscu :) Z czystym sumieniem bardzo polecam!