2. Portugalia – opinie o hotelach
  3. Norte Region – opinie o hotelach
  4. Vila Nova de Cerveira – opinie o hotelu
Portugalia Vila Nova de Cerveira Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Minho Belo Ocena: 8,5

„Bardzo mila gospodyni. Pomocna, serdeczna, dbajaca o komfort gosci. Sniadanie dobre, swiezo wypiekane croissanty, sok, kawa, wedliny, ser, jakies slodkie przekaski. Lokalizacja przy szlaku camino, blisko duzego marketu, gdzie mozna zaopatrzyc sie w najpotrzebniejsze rzeczy. Sam pokoj skromny, ale czysty. W lazience swieze reczniki, mydlo, szampon. Mielismy pokoj z tarasem, na ktorym moglismy wysuszyc nasze rzeczy. Bardzo dobrze nam sie tam spalo. Przed hotelem basen,ale z uwagi na pogode nie korzystalismy. Wlascicielka mowi na tyle po.angielsku,ze mozna spokojnie sie dogadac (co nie jest wcale norma).”

• „Bardzo mili gospodarze, przytulnie, piękny ogród, czysto,”

• „Swietna lokalizacja przy camino.Nie bylo problemu z otrzymaniem w recepcji goracej wody do picia.Suszarka do wlosow do dyspozycji.Sniadanie w cenie.Wybor herbat,kawy,owoce.Na zewnatrz mozliwosc suszenia ubran.”

• Cantinho do Sossego Ocena: 9,4

„Bardzo ładne i czyste pokoje. Miła sympatyczna i pomocna rodzina . Bardzo dobre warunki pod każdym względem. Polecam bardzo.”

• „Miejsce bardzo piękne, czyste, dobrze wyposażona kuchnia. Gospodarze wkładają serce w prowadzenie tego miejsca. Polecam”

• „Jeden z najlepszych noclegow na Camino de Santiago portugues.”

• „Smaczne śniadanie I czysto”

• Casa Nossominho Ocena: 9,2

„Pani która starała się posprzątać apartament, była miła .”

• „hotel położony jest blisko przepięknego centrum ,pełnego restauracji i uroczych uliczek ,sniadanie typowe ale wystarczające pod względem ilościowym jak i wyboru. poza pokojami odremontowane.”

20 najlepszych hoteli w mieście Vila Nova de Cerveira