3. Heraklion – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Heraklion Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Położenie blisko centrum, morza i portu. Mogliśmy się zameldować późno w nocy. Bardzo duży taras.”

• „Dobra i spokojna lokalizacja, blisko plaży. Mili właściciele i personel. Smaczne posiłki w kafeterii. Chce się tu wracać.”

• „Parking, dostępnosc restauracji, basen,”

• „Gospodarz interesował się i był bardzo pomocny w wielu sprawach.Bardzo dobrze mówi i pisze po angielsku(komunikacja Whastapp).Wyposażenie apartamentu bardzo dobre,suszarka do włosów,pralka( NIE PRZYDAŁA SIĘ), klimatyzowane pomieszczenia,Bardzo wygodne łóżko w sypialni.Winda w budynku i działające wifi.Bardzo dobra komunikacja miejska i międzymiastowa.Genialna lokalizacja ..centrum miasta oraz molo i port w zasięgu spaceru.Po przyjeździe czekał na nas poczęstunek,ponieważ trafiłyśmy na okres świąteczny.Czułam się znakomicie.”

• „Apartament jest bardzo czysty, dobrze wyposażony, przestronny i komfortowy.”

• „Świetne miejsce na rodzinny (5 osobowy) wypoczynek. Apartament funkcjonalny, w pełni wyposażony i bardzo czysty. Obiekt zadbany, położony w przyjemnej odległości od morza i miasteczka, co zapewnia ciszę i spokój. Klimat tego miejsca, tworzą przesympatyczni właściciele służący radą i natychmiastową pomocą. Anno i Leandros dziękujemy!”

• „Bardzo mili i pomocni.”

• „Spokój lubię sobie mieszkać sam wszystko było do dyspozycji tylko łóżko się ruszało i skrzypiały trochę hihi trzeba dokręcić”

• „Nieduży pokój, w którym znajdowało się wszystko co niezbędne. Doskonała lokalizacja i super cena. Polecam”

• Anfi Suites Ocena: 10

„Podobało mi się wszystko, to magiczne miejsce, przepiękny widok. W okolicy jest wszystko co potrzebne do wypoczynku. Właściciele rewelacja :)). Wracam tam :)) Dziękuję za gościnę”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Heraklion

na podstawie 125 770 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com