3. Wyspy Jońskie – opinie o hotelach
Wyspy Jońskie Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Idealne miejsce do relaksu we dwoje, pełne spokojnej energii i ciszy z cudowym widokiem, którego piękna żadne zdjęcie nie odda. Zadbana, czysta strefa przy basenie oraz domek.”

• Thalassa Suites Ocena: 10

„Hotel dokładnie taki jaki sobie wyobraziłam. Malutki ( ok 35pokoi), pięknie położony, bezpośrednio przy plaży, z dala od centrum, dookoła spokój, cisza, natura, piękne widoki. Plaża długa, z wygodnymi leżakami i z pięknym widokiem na Albanie. Ręczniki plażowe są wymieniane codziennie przez panie sprzątające. Pokój przestronny z 2 balkonami, z widokiem na morze i zachodzące słońce. Dzwi balkonowe jak i okna dodatkowo wyposażone w przesuwaną siatkę przeciw owadom. W pokoju znajduje się także mini wnęka kuchenna z Nespresso expresem do kawy. Pokój czyściutki, pachnący, z dużą, pojemną szafą i dodatkowo szafką z 3 szufladami. Łóżko bardzo wygodne, poduszki 4 do wyboru 2 twarde i 2 miękkie. Lazienka z oknem, przestronna z dużym, głębokim zlewem. OBSŁUGA- 1 KLASA!! NAJLEPSZA!! Zasługuje na wyróżnienie! Bardzo podobało mi się to że menadżer codziennie witał gości po imieniu, do każdego podszedł się przywitać i pogadać, pożartować... Na plaży czy w barze nikt z kelnerów nie pytał o numer pokoju a rachunki były podawane do podpisania dopiero następnego dnia, dyskretnie przy śniadaniu! Serwis sprzątający informawiany jest przez krótkofalówkę że goście są na śniadaniu i w tym czasie jest sprzątany pokój co też bardzo mi się spodobało! Byłam w wielu hotelach które mi się podobały i w których się czułam dobrze ale ten hotel zdecydowanie jest moim faworytem ! Hotel, położenie jak i obsługa zdobył moje serce! Dla tych co cenią sobie spokój jest to idealne miejsce! W pobliżu ok.10/ 15 minut piechotką znajduje się kilka tavern ( polecam Taverna George) i jeden sklep ( którego jednak nie polecam bo ceny 50-100% droższe jak w innych sklepach) W okolicy ok. 7 minut autem znajduje się miasteczko Archaravi które według mnie nie jest szczególnie ładne ale są sklepy gdzie można się zaopatrzyć w potrzebne produkty po normalnych cenach. Podsumowując Thalassa Suites jest AMAZING❣️Chętnie wrócę spowrotem!”

• „Ciężko powiedzieć”

• „Lokalizacja. Obsługa na najwyższym poziomie”

• „Cisza i spokój! Bliskość restauracja z pysznym jedzeniem. Basen mieliśmy praktycznie tylko dla siebie. Śniadania bardzo smaczne. Właściciele z bardzo elastycznym podejściem.”

• „Dobra lokalizacja obiektu, blisko morze. Duże pokoje z prywatnym basenem o ogródkiem i cicha klimatyzacja. W obiekcie cicho i spokojnie.”

• „Dużo zieleni, miły i chętny do pomocy personel. Smaczne posiłki. W cenie można 2 kolacje zjeść w hotelowych restauracjach zamiast w kantynie (wcześniej trzeba zarezerwować stolik). Leżaki basenowe były czyszczone - co uważam na duży plus. Nie było problemu ze znalezieniem miejsca na leżakach przy dolnym basenie. Z górnego basenu nie korzystaliśmy. Wspaniały widok z całego kompleksu na morze i góry. Świetny program animacji zarówno dla dzieci (np. mini disco) jak i dla dorosłych (np. wieczorne koncerty). Pomimo dużej wielkości całego kompleksu podczas naszego pobytu nie odczuwaliśmy duże liczby innych gości.”

• „Zdecydowanie personel na plus, przyjaźni, uśmiechnięci, szybko ogarnęli czek in. Widok też 10/10. Samoloty ... no może jak bym był na 2 tygodniowych wakacjach to by mi przeszkadzały ale 3 dni, były fajnym dodatkiem.”

• „Znakomita lokalizacja, mili ludzie, hotel jest nad samym morzem , obfite śniadania, jak dla mnie brakowało mi tylko świeżych owoców i warzyw!! No i prysznic super mały, no ale za tą cenę i inne walory było super!”

• „Lokalizacja i widok.”