3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Івано-Франківська область Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Готель Віктан Оцінка за відгуками: 10

“Все чисто. Все відповідає заявленому! Чудовий басейн з підігрівом і краєвидом. Ситні сніданки. Рекомендую!“

• Shutka home spirit Оцінка за відгуками: 10

“Житло чудове і комфортне, власник дуже хороша і приємна людина. Рекомендую житло на вікенд)“

• Fachwerk Оцінка за відгуками: 10

“Все сподобалось! Доброзичливі, чемні власники! Проживання було комфортним! Дуже гарний будинок та територія навколо. Процвітання та мирного неба!!!“

• Садиба "Градний Узвіз" Оцінка за відгуками: 10

“Все дуже сподобалось: розташування, гарні краєвиди, ввічливий персонал, чистота, територія готелю!“

• Guest House Arnika Оцінка за відгуками: 9

“Дуже простора і світла кімната,гарне розташування,вигляд з балкону просто розкішний“

• Гостинний Двір Ґруник Оцінка за відгуками: 10

“Все сподобалося! Дуже гостинно та чисто!“

• Veres Оцінка за відгуками: 10

“Усе сподобалось“

• Glanz Cottage Оцінка за відгуками: 10

“Відпочивали з дитиною (3 роки) на початку червня, все дуже сподобалося. Неймовірно вдячні, господарям, допомогли дібратися з вокзалу до місце призначення, розповіли куди краще піти, що й де купити. Стан кімнати 10/10. Чиста, білосніжна постіль. Надавали нам фен, папір, мило, рушники, сушка для білизни. Дуже затишна кімната, великим плюсом є вигляд з вікна! За рахунок того, що височенько підніматися до місяця, але вигляд з балкону того вартий. На території є гойдалка, нашій малій дуже сподобалось, а ще мангал та бесідка, де можна гарненько вечеряти та обідати. На першому поверсі загальна кухня, стан гарний, в наявності є майже все ( каструлька, пательня, цукор, сіль, олія, сміттєві пакети, холодильник, мікрохвильовка, тарілки, чашки, бокали, ложки та виделки, електрочайник ) Великим плюсом також є, що відносно не далеко хв 10 від центру, де є всі маркети та ринок, а також не далеко від всіх цікавинок міста. Неймовірно вдячні господарем за такий прийом! Дитині дуже сподобалося, досі запитує про бабусю Аню та дідуся Івана. Наступний раз обов'язково приїдемо ще раз“

• Готель Колиба Колорит Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий готель, чудові господарі, гарні номера, місцерозташування відмінне, близько до різних туристичних локацій, дякуємо за гарний відпочинок. Басейн супер, завжди чистий з теплою водою“

• Коралі Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарне розташування в самому центрі міста, близько вокзал, магазини, макдональдс Дуже привітний персонал, адміністратор Тетяна чудова жінка, привітна, комунекабельна“