2. Szwajcaria – opinie o hotelach
  3. Szwajcaria – opinie o hotelach
Lugano Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Śniadanie bardzo dobre. Świeże lokalne produkty, szynka, ser, pomidory. Bardzo dobre położenie niedaleko od jeziora. Cicho. Obok market”

• „Ścisłe centrum. Pokój z balkonem z widokiem na jezioro.”

• Hotel De La Paix Ocena: 10

„Świetny hotel, uprzejmy i pomocny personel, rewelacyjne śniadania - duży wybór, minibar z napojami w pokoju codziennie uzupełniany w razie potrzeby. Do tego restauracja przyhotelowa. Hotel położony kilka minut pieszo od promenady, ktorą można spacerować do centrum. W razie czego jest przystanek autobusowy koło hotelu. Dwa supermarkety kilka minut od hotelu.”

• „Możliwość zostawienia bagaży przed zakwaterowaniem. Kuchnia. Lodówka. Dobry dojazd do dworca kolejowego.”

• „Wszystko”

• „Co za widok! Dobre śniadanie i profesjonalny personel.”

• „Piękny hotel położony bezpośrednio nad jeziorem. Do centrum spacerek i w kilkanaście minut jest się na miejscu. Stary hotel, ale pieknie utrzymany. Odpowiedni klimat. Nie jadłam śniadania, ale kawę nad jeziorem wypiłam. Na pewno tam wrócę.”

• Hotel Colibrì Ocena: 10

„Hotel położony w bardzo ciekawym miejscu , blisko kolejka na Monte Bre . Pani w recepcji przemiła kobieta, wszystko nam stara się wytłumaczyć co gdzie i jak możemy zobaczyć. Smaczne śniadanie, ale brak czegoś na ciepło w postaci na przykład jajecznicy, plus za parking. Jeżeli będziemy wybierać się jeszcze do Lugano to na pewnie wrócimy do tego miejsca. Dziękujemy.”

• Hotel Atlantico Ocena: 10

„Bardzo dobre i bogate śniadanie.”

• Hotel Victoria Ocena: 9

„Najlepszea miejscówka w Lugano”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Lugano