3. Comentarii despre hoteluri în Macedonia
Macedonia Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• „foarte bun”

• Ilio Mare Hotel Scor din comentarii: 10

„Totul”

• Porto Carras Meliton Scor din comentarii: 8

„Locatia”

• POSSIDON HOTEL Scor din comentarii: 10

„Poziționare, personal, mâncare, atmosferă. Hotelul este o afacere de familie și am simțit din plin implicarea tuturor membrilor în bunul mers al hotelului. Patroana s-a ocupat de fiecare oaspete în parte, ne-a arătat pe hartă locuri superbe de vizitat, s-a îngrijit în fiecare zi să ne simțim bine. Nu am cuvinte, chiar ne-a impresionat. Vom reveni cu siguranță!”

• Hotel Almira Scor din comentarii: 10

„Mi a placut totul....vremea a fost tocmai buna pentru excursii dar am facut si plaja, baie in mare...ne vom intoarce, in mod sigur. Desigur ca si mie mi a placut proprietarul care ne a dat si o camera mai buna decat am platit si ne a furnizat indicatii pretioase pentru deplasarea in localitate, atractiile din apropiere.”

• Aegean Melathron Thalasso Spa Hotel Scor din comentarii: 9

„Amplasare, plaje, mâncare și comportamentul personalului”

• Grand Hotel Palace Scor din comentarii: 9

„Hotelul este mare dar foarte curat si avand dotari moderne.”

• Noa Hotel Scor din comentarii: 10

„Ne-a placut totul: camera curata, bine dotata, mobilier nou, lenjerii de pat curate si schimbate zilnic, toate cele necesare in baie, salteaua de pat foarte confortabila, draperii blackout. Locatia foarte buna, pozitionat in capatul falezei si la intrarea in centrul distractiei, langa zona de terase, cluburi si restaurante.”

• Ekies All Senses Resort Scor din comentarii: 9

„Gazde primitoare”