2. Malediwy – opinie o hotelach
  3. Malediwy – opinie o hotelach
Melediwy Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Star Shell Ocena: 10

„Lokalizacja super blisko plaży:) śniadanie ja wszystkie inne posiłki bardzo smaczne i super podane”

• „Lokalizacja tego hotelu na fajnej wyspie lokalsow,bardzo mila obsluga,pokoj na parterze mega udogodnienie dla rodzin z malymi dziecmi tak jak nasza,dobre sniadanie codziennie,blisko sklepu I kilku dobrych resteuracji”

• „Hotel bardzo dobry, jak na specyfikę ciasnego i zatłoczonego Male. Nie oczekujmy ciszy, spokoju i dźwiękoszczelnych pokojów. Pamiętajmy, że na tym kilometrze kwadratowym mieszka 130 000 osób. Radzę dobrze opracować drogę dotarcia do tego, jak i do innych hoteli, w przypadku braku internetu mobilnego. Oczywiście można też wspomóc się chętnymi do pomocy lokalnymi mieszkańcami. Hotel jest stosunkowo blisko portu promowego na lotnisko, czy na inne wyspy.”

• „świetna obsługa i czystość obiektu”

• Rivethi Beach Ocena: 5

„- super lokalizacja, hotel przy samej samej plaży”

• Kandima Maldives Ocena: 9

„Piękna lokalizacja, śliczne domki na wodzie, przepyszne jedzenie, zajęcia sportowe”

• „Bardzo pomocna obsługa. Bardzo mili panowie odebrali nas z lotniska i przywieźli do hotelu. Pani w recepcji bardzo nam pomogła w organizacji transportu między wyspami. Blisko plaży. Na plaży dużo huśtawek dla dzieci. W budynku znajduje się restauracja z dobrym jedzeniem.”

• Nemo Inn Ocena: 7

„Piękna Bikini Beach”

• „Wyżywienie na dobrym poziomie, wszystko dopełnia wspaniała obsługa. Obiekt z rodzaju tych, do których się wraca. Pozdrawiam Pana Kelnera HARI!! You are the best! Zajmował się perfekcyjnie nami podczas posiłków, na końcu robiąc niespodziankę w formie ozdobionego stolika z pożegnaniem. Bardzo sympatyczny człowiek.”

• „Obiekt nowo-powstały, pomocna obsługa, dobre posiłki”