2. Wietnam – opinie o hotelach
  3. Ninh Binh – opinie o obiektach B&B i zajazdach
  4. Ninh Binh – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Wietnam Ninh Binh Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Pięknie położona z dala od zgiełku Tam Coc, a jednocześnie blisko. Oaza przeklejona do ścian skalnych. Wygodne bungalowy, bardzo smaczne i urozmaicone śniadania, basen… jednak klimat tego miejsca to jego przemili i bardzo pomocni właściciele! Przeurocza Pani domu, bez wahania chwyciła nogę mojej córki na wieść o bolącym kolanie i zrobiła kojący masaż. Dziękujemy”

• „Świetna lokalizacja pozwalająca nawet na pieszo dotrzeć do wielu atrakcji turystycznych, np. Trang An, czy Mua Cave. Była też możliwość wynajęcia skutera albo rowerów, żeby dostać się do dalszych miejsc turystycznych (np. Hoa Lu). Gospodarze bardzo pomocni, uczynni, potrafią sprawnie zorganizować dojazd do innych miejsc w Wietnamie. Pyszne śniadania lokalne, serwowane. Polecam serdecznie.”

• „Urokliwe miejsce w cichej okolicy (ale ciągle blisko restauracji, sklepów, atrakcji), w którym czuliśmy się jak u rodziny. Właściciele są fantastyczni, otoczyli nas opieką. Przez cały pobyt byli dla nas bardzo serdeczni i zawsze dostępni. Pokoje są duże i mają wszystko co potrzebne. Ręczniki (codzienne zmieniane), darmowy zestaw kosmetyków, suszarkę, ciepłą wodę. Na miejscu wypożyczysz skuter lub rower. Właściciele chętne pomogą też z innymi usługami, jak rekomendacje usług, rezerwacja busa itp. Śniadania są pyszne i zawsze jest wybór z paru opcji. Do tego kawa i pyszny, owocowy sok! Polecamy 🧡”

30 najlepszych obiektów B&B i zajazdów w mieście Ninh Binh

na podstawie 33 312 opinii o obiektach B&B i zajazdach dodanych przez użytkowników Booking.com