3. Grecja Kontynentalna – opinie o hotelach

7,7

• Ocena dodana: 5 lipca 2022

Wypoczynek nad pięknym morzem
    • Apartament typu studio z widokiem na morze

Dobrze byłoby przy rezerwacji podać, że Pharos Rooms obsługuje recepcja Hotelu Ilia, bo niepotrzebnie traci się czas i humor na poszukiwanie zakwaterowania.

Spędziliśmy 5 cudownych dni w tym hotelu. Pokoje sprzątane, wszędzie porządek, smaczne śniadania w hotelu Ilia i rewelacyjne kolacje w restauracji Pharos, a wszystko to dzięki genialnej obsłudze. Czuliśmy się jak na kolacji u dobrych przyjaciół. Pyszne kalmary, wspaniala smażona cukinia i każda serwowana potrawa. Również deser był fantastyczny i spożywaliśmy go z łakomstwa, bo po takiej kolacji byliśmy po prostu przejedzeni. Dziękujemy za ciepłą i rodzinną atmosferę podczas naszych kolacji. Ponadto hotel położony przy plaży z leżakami i parasolem. W bliskim sąsiedztwie naturalne ciepłe źródła w Loutra Edipsou, dobra baza wypadowa aby zwiedzić północną część wyspy.

• Ocena dodana: 7 października 2023

Blisko morza
    • Apartament typu studio z widokiem na morze

Bardzo ubogie wyposażenie w kuchni. Brak ekspresu do kawy. Mały wybór pieczywa na śniadaniu, dostępny był tylko chleb tostowy. Słaby zasięg WiFi w pokoju, dużo lepszy na balkonie. Jak już udało się połączyć do sieci i zasięg był dobry, to szybkość pobierania internetu była dużo ok. 40-50 Mb/sec. Niektóre porty są poblokowane, dlatego nie bardzo nadaje się do zdalnej pracy.

Obiekt znajdował się tuż przy plaży. Duży balkon z widokiem na morze. Klimatyzacja działała bez problemu. Miła obsługa na recepcji.