2. Hrvatska: recenzije hotela
  3. Splitsko-dalmatinska županija: recenzije hotela
  4. Milna: recenzije hotela
Hrvatska Milna Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Apartments Dragica Prosječna ocjena: 8,8

„Domaćini su veoma ljubazni ❤️ More je na dohvat ruke...mirno mesto za one koji kao mi ne volimo guzvu! Sve u svemu sledece godine opet idemo tamo ❤️”

• Matea Apartments Milna Prosječna ocjena: 9,4

„Apartman je bio uredan i čist, domaćini vrlo ljubazni, lokacija super”

• Apartmani Kronjac Prosječna ocjena: 9,5

„Apartman blizu plaže, terasa koja vrijedi koliko i apartman opremljena roštiljem i svime što treba kako bi uživali u ugodnoj večeri sa svojom obitelji ili prijateljima.”

• Duje Apartments Milna Prosječna ocjena: 9,7

„Pogled iz apartmana je fenomenalan! Domaćin nam je bio na raspolaganju sve vrijeme, vrlo ljubazni i otvoreni za pomoć. Kada smo se razboljele, donijeli su nam lijekove i toplomjer što nam je mnogo značilo. Parking mjesto je odmah ispred apartmana, kao i gradska plaža.”

• Apartments Ana i Ante Punta Prosječna ocjena: 8,9

„Apsolutno sve nam se svidjelo. Gostoprimstvo i ljubaznost vlasnika, sve što nam je nedostajalo su nam dali, čist i uredan smještaj, pogled s terase, mirna lokacija, predivne plaže u blizini... Čista desetka za sve!”

• Villa ForTudor Prosječna ocjena: 8,9

„Apartman je bio čist i uredan, dobro opremljen i s prekrasnim pogledom na more.”

• Villa Stonehouse Prosječna ocjena: 9,5

„Cistoca, blizina mora i domacica je vrlo ugodna i pristupacna”

• Apartment 'MIMO' in Milna - Hvar Prosječna ocjena: 9,7

„Apartman je opremljen svime što vam treba, veliki plus što ima perilicu za rublje i dovoljno ručnika na raspolaganju. Ima 2 terase i prekrasan pogled na more. Super je što ima i Netflix. Ispred kuće smo mogli ubrati domaće voće. Cvijeće je prekrasno. Plaža je odmah ispod,kao i konobe i pekara. Mjesto je mirno i tiho,čuju se samo zvukovi prirode.”

• Villa Stonehouse Prosječna ocjena: 9,5

„Objekt je na divnoj lokaciji, nov, izvrsno opremljen. Iznimno čist. Krevet je udoban, ima dovoljno prostora, wc je izvanredan i čist.”

• Sea View Luxury Apartments, ALA DA Prosječna ocjena: 9,7

„Blizina mora, pogled s balkona, udobnost, sadržaj interijera izvrstan.”

10 najboljih hotela u gradu 'Milna'

na temelju 720 recenzija hotela na Booking.com-u