3. Trentino Alto Adige – opinie o hotelach
  4. Mazzin – opinie o hotelu
Włochy Mazzin Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Odwiedziłem Dolomity pod koniec maja (poza sezonem). Choć trochę pogoda nie dopisała. Nie popsuło to wyjazdu. Miejsce rewelacyjne. Mała wioska górska Mazzin. W pobliżu jest sklep, restauracja, strumien górski i zaraz za przysłowiowym płotem startuje szlak górski. Mieszkanko/apartament super wyposażone. Kuchnia w pełni funkcjonalna, lodówka normalnych wymiarów, miktofala,pralka. Poza tym sypialnia, pokój, łazienka i tarasik w moim przypadku z widokiem na góry. Z tego co widzialem obiekt posiada miejsca parkingowe. A to w tym rejonie cenny plus. Komunikacja z właścicielem bezproblemowa. Ja polecam ten obiekt.”

„Generalnie super.”

• „Fajny apartament, dobrze wyposażona kuchnia, czysty. Super że ma własne miejsce garażowe.”

• Casa Lausa Ocena: 9,2

„Bardzo dobra lokalizacja - blisko wyciągów. Mieszkanie jest bardzo czyste i całkiem przestrzenne, bez problemu mieści 3 osoby. Miejscowość bardzo kameralna. Do dyspozycji jest również pomieszczenie gospodarcze, w którym znajduje się pralka oraz miejsce na narty i buty. Bardzo miła obsługa. Cena do jakości jest, uważam, na bardzo wysokim poziomie. Zapewniony parking dla samochodu. W rzeczywistości miejsce wygląda lepiej niż pokazują to zdjęcia w internecie.”

„Skibus hotelowy”

• Hotel Pizboè Ocena: 7,7

„Super lokalizacja miły personel dobre jedzenie Bus dowożący na stok cóż chcieć więcej dla mnie rewelacja”

• Cesa Antermoia Ocena: 10

„Przytulne i czyste mieszkanie. Bardzo dobra lokalizacja. Czuliśmy się jak w domu.”

• Hotel Vajolet Ocena: 7,6

„Bezproblemowa obsługa, spokojna miejscówka.”

• „wszystko”

• Hotel Pizboè Ocena: 7,7

„Lokalizacja OK, śniadania bardzo dobre super obsługa, czyste pokoje, wygodne łóżka (poza łóżkiem piętrowym ;)), godny polecenia.”

10 najlepszych hoteli w mieście Mazzin