2. Serbia – opinie o hotelach
  3. Central Serbia – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Central Serbia Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Spędziliśmy bardzo krótki czas tutaj, bo był to tylko nasz przystanek w drodze na lotnisko, byśmy mogli nieco odpocząć, więc pod tym względem był jak najbardziej w porządku. Dostaliśmy do dyspozycji bardzo duży, w pełni wyposażony pokój z bardzo wygodnym materacem. Pan, który nas przyjmował był bardzo sympatyczny i kontaktowy. Sieć działała bez zarzutów.”

• Green Apartman Ocena: 10

„Spaliśmy 1 noc w podróży z Grecji. Dla trzech osób ok więcej nie.. Cena dobra. Kontakt z właścicielką bardzo dobry. Czysto.”

• „czysto, lokalizacja i wygoda”

• „Obiekt położony wysoko w górach, widok przepiękny. Gospodarz zapewniał nam swojskie przepyszne wyroby.”

• Apartment 18 Ocena: 10

„Super! Bardzo dobra lokalizacja, czyste, ciche i przyjemne mieszkanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu i gościnności gospodyni obiektu. Ljubica była fantastyczna, pomogła nam znaleźć bezpieczny parking dla samochodu, zaproponowała pomoc w zamówieniu uczciwej taksówki. Przyjechaliśmy na koncert Rammstein, a mimo to cena za mieszkanie była bardzo uczciwa i nie została sztucznie podniesiona! Łóżka bardzo wygodne, choć wysuwane dolne łóżko sprawdzi się bardziej dla rodziny z dziećmi, niż dla dwóch par. Bardzo, bardzo polecam to miejsce i gospodynię! Pozdrawiamy!”

• RIVIJERA GREEN Ocena: 10

„Wszystko wporzadku,bardzo czysto,dobry kontakt z właścicielem w języku angielskim.”

• „Lokalizacja bezpieczny parking”

• „Wszystko super”

• Apartment Jungle Ocena: 10

„Nowoczesny, czysty apartament, parking.”

• „lokalizacja”