3. Istria – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Istria Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Położenie obiektu”

• Resort del Mar Ocena: 9

„Ładne położenie, czyste i wygodne pokoje. Hotel położony w zatoce, w pobliżu niewielka plaża. Do większych plaż nad morzem trzeba dojechać samochodem. W hotelu restauracja , w pobliżu kilka innych.”

• „Ścisłe centrum, blisko do sklepu, na przystanek autobusowy. Bardzo czysto, kuchnia dobrze wyposażona, miło urządzone mieszkanie - nawet na 4 osoby- chyba że ktoś dużych rozmiarów to może na mniej.”

• „Lokalizacja. Mieszkaliśmy w domku zielonym dosłownie 10 metrów od morza. Domek jest 2 metry od ogrodzenia, za siatką drogą szutrowa i tuż obok niej wąska plaża i woda. Zasypialiśmy z szumem morza. Domek dla 4 osób ciut ciasny, ale są dwie łazienki i cudowny taras z fotelami, leżakami, kanapą. Okna domku są rozsuwane, więc można otworzyć praktycznie całą ścianę na morze. Plus za okna w sypialni z lustrem weneckim. Możesz podziwiać morze zupełnie niewidziany przez osoby z zewnątrz”

• „Ośrodek ładny, nowy. Baseny zadbane, ładnie zaprojektowane. Otoczenie basenów ładne, plaża nad morzem też ładnie wyposażona. Obsługa na bierząco dba o wygląd terenu przy basenach i na plaży przy morzu. Apartamenty czyste, w miarę wyposażone. Na miejscu restauracje, pizzeria, bar, sklep. Duży parking darmowy na zewnątrz, płatny pod budynkiem.”

• Batcave Ocena: 10

„Wynajmujący był bardzo miły i pomocny, odpisywał na wiadomości w chwilę, nawet niezwiązanych z apartamentem, a z sama Pula. Jedno z lepszych przeżyć jeśli chodzi o booking, apartament i host wspaniali. Miejsce bardzo przemyślane, a smaczki Batmana są naprawdę wspaniałe”

• Apartments Kimi Ocena: 10

„Miejsce absolutnie fenomenalne. Apartament czysty, dobrze wyposażony, dużo ręczników, dużo miejsca, wszystkie naczynia w kuchni. Taras z dużym stołem. Teren przed hotel zadbany, piękna roślinność. Basen i strefa relaksu świetne - basen czysty i zadbany, hydromasaż, wygodne i świetne leżaki. Grill i stoliki do użytku. Dobra lokalizacja i baza wypadowa. Dwa kroki obok świetna restauracja. Na pewno wrócimy i będziemy wszystkim polecać. Dziękujemy że super pobyt!”

• Apartment Ben Ocena: 10

„Apartament znajduje się blisko sklepów oraz przystanku autobusowego, z którego można pojechać bezpośrednio na dworzec autobusowy, stare miasto czy też plaże. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, więc nie trzeba brać ze sobą suszarki lub żelazka. Jestem bardzo zadowolona z pobytu, więc nie pozostaje mi nic innego jak polecić Apartament Ben na dłuższe i krótsze wypady do Puli. 🙂”

• Apartments P&B Ocena: 10

„Apartament jest wspaniale wykończony, niczego nie brakuje do spędzenia spokojnego urlopu. Gospodarze przesympatyczni. Czas spędzony na tarasie w koronie drzewa oliwki i cudownie pachnącego jaśminu - nieocenione! Wszędzie blisko, serdecznie polecam i chętnie tu wrócimy! Serdecznie pozdrawiamy Biankę i Patryka!”

• Apartman Laura Ocena: 10

„Bardzo dobrze wyposażony dwupiętrowy apartament. Przemili właściciele, bardzo uprzejmi doradzili nam co zwiedzić jak poruszać się po Puli. Wyposażenie na najwyższym poziomie, wszystko co potrzebne do życia (sól pieprz kawa herbata olej cukier... ściereczki w kuchni środki myjace i co tylko potrzebne) Blisko do centrum jak i dworca autobusowego. Zakupy można zrobić w dobrych cenach w marketach znajdujących się w pobliżu. Dodatkowo taras zewnątrzny na którym do dyspozycji był wypoczynek i stolik. Polecam to miejsce.”