Południowy Tyrol Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Za krótko”

• Ahrntalerhof Ocena: 8

„Dobra lokalizacja, cena adekwatna do jakości. Śniadania kontynentalne.”

• Hotel Leonard Ocena: 10

„Bardzo czyste pokoje, czajnik, lodówka w pokoju, śniadanie w cenie, cisza, spokój i przepięknie widoki ze wzgórza. Byliśmy tylko przejazdem, ale i jak warto było tam zajechać. Klasztor na tym samym wzgórzu.”

• Sporthotel Teresa Ocena: 10

„Obsługa była niesamowita, śniadanie również przepyszne.”

• „Super lokalizacja z pięknym widokiem , spory parking, spory choć zaniedbany taras”

• Hotel Annabell Ocena: 9

„Otrzymaliśmy od hotelu bezpłatne bilety na autbusy komunikacji miejskiej - świetny pomysł”

• Hotel Cavallino Ocena: 10

„Kompleks hotelowy w otoczeniu monumentalnych gór i przyrody, co dzień z okna obserwowaliśmy spacerujące na hali jelenie. Pokój bardzo duży, komfortowy ze wspaniała łazienką wyposażoną w ogromną wannę i prysznic. Kącik wypoczynkowy, balkon z meblami tarasowymi. Okolica cicha i bezpieczna, a jednocześnie wszystko co potrzebne na wyciągnięcie ręki. Posiłki bardzo dobre, obfite i urozmaicone. Fantastyczna, przemiła pani kelnerka w restauracji. Bardzo miła obsługa w recepcji, wszyscy życzliwi i uśmiechnięci. W skład hotelu wchodzi spa, duży market, klimatyczny bar. Samochód można zostawić przed hotelem, ale także skorzystać z garażu. Blisko na szlaki i do najpopularniejszych atrakcji. Na pewno wrócimy. Rewelacja.”

• „Dobra lokalizacja na nocleg w podróży do południowych Włoch. Blisko autostrady i drogi krajowej, więc nie trzeba mocno zjeżdżać z trasy. Dobra restauracja obok hotelu.”

• „lokalizacja super w pięknym miejscu. Apartament bardzo przestronny i nic w nim nie brakowało. Właściciel bardzo miły - super spędziliśmy tam czas i na pewno chętnie wrócimy w przyszłości.”

• Hotel Rezia Ocena: 3

„Napewno więcej się tam nie zatrzymamy . Hotel dosłownie przy ulicy z dużym natężeniem aut . Sam hotel odnowiony ale zawilgocony co było po prostu czuć”