2. Recenzije hotela u državi Tajland
  3. Recenzije hotela u regiji Krabi Province
  4. Recenzije hotela na destinaciji Ao Nang Beach
Tajland Ao Nang Beach Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Aonang Silver Orchid Resort Ocena gostiju: 8,2

„Lokacija je odlicna. Bazen na otvorenom ima prelep pogled. Osoblje je ljubazno.”

• Phranang Place- SHA Extra Ocena gostiju: 7,5

„На пару ночей само то”

• „Ziva muzika,bazen,setaliste,niz plaza”

• „Lolacija samog hotela je idealna, svega par minuta hoda do plaze Ao Nang, odatle mozete brodicem doci do bilo kog ostrva ili plaze. Sobe su prostrane sa terasom. Osoblje je bilo ozuzetno ljubazno i prijatno,yvek sa osmehom na licu sto je pravo zadovoljstvo videti.”

• Aonang Silver Orchid Resort Ocena gostiju: 8,2

„Mir,pogled na liticu”

• „Hotel je u jako mirnom delu, tišina je, sobu su ogromne, dišek je pre tvrd, kupatilo je odlično. Birajte sobe blize bazena, one su bolje lokacijski, lepši je ambijent. Malo su starije stvari, to je jedina mana. Osoblje je preslatko.Lokacija hotela nije za pešaka, neophodno je rentirati skuter koji moze da se nadje za 150 batha.”

• The Cottage Aonang Ocena gostiju: 8,9

„Smještaj je malo reč savršen. Nalazi se na odličnoj lokaciju u mirnom dijelu Ao Nanag. Soba je poprilično prostrana sa najljepšom terasom i okolišem. Domaćini su bili jako susretljivi i svaki dan su nam čistili sobu,ostavljali kavu,te vodu. Čak su nam i narezali u par navrata voće i poslužili za doručak. Pomogli su nam oko rentanja motocikla. Hvala vam na svemu. Svima bih preporučila da dodu u ovaj predivni raj.”