Mine peamise sisu juurde
  2. Armeenia – hotelliarvustused
  3. Jerevan – puhkemaja arvustused
Armeenia Jerevan Kontrollitud puhkemajade arvustused ehtsate külastajate poolt

Hiljutised arvustused

• „Olen väga rõõmus, et võin kirjutada seda head arvust. See oli väga mugav ja puhas ning seal oli kõik, mida ma vaja tegin. Korter asub üsna hästi Erevanis. Korter oli väga soe ja valge, kuid samas ka väga külmkinnine. Seal oli ka kogu tarbeks vajalikud esemed, nagu köök, pesumasin ja veeklaasid. Ma otsustasin käia palju turismiobjektides ja Erevanist saab lihtsalt jalgsi minna mitmesse huvitava kohta. Näiteks ma käisin Pühaku Vabastajate Katedraalis, mis on Erevanis üks kõige populaarsematest kohtadest. Seal on väga ilus ja imelik interjöör ning sinna saab minna jalgsi. Lisaks käisin ma veel Kaskaden-väljavoolul, mis on üks Erevanis kõige imetlusväärsematest objektidest. Seal saab näha erinevaid värvi vett, mis voolab alla kivide vahelt. Erevan on väga huvitav linn ja seal on palju midagi teha. Ma soovitan kõigile, kes on veendunud, et nad peaksid Erevanisse kolinema.”

• „Korter oli väga korralik ja uuendatud, korteriomanik oli väga väärikas ja vastuvõtlik. Korteris oli kõik, mida vajasime: riietuskaap, magamistoar, köök ja kaasaegsed seadmed. Ma sooviksin kindlalt soovitada seda korterit teistelegi inimestele. Ma tuleksin siia veel kord.”

• Panorama Resort&Suites Keskmine hinne: 8,7

„Korter oli suur ja puhas. Kodune hommiksöök oli hea - puuviljad, marjad, puder, munad, pagaritooted ja mis eiriti head meelt tegi, et oli palju rohelisi ja varskeid maitsetaimi (till, basiilik, sibul jne). Bassein oli ca 12 m pikk ja 7 m lai, külma veega. Tenniseplast oli ebatasane ja kõvakattega, aga mängida sai.”

30 parimat puhkemaja linnas Jerevan

põhineb 20 760 puhkemaja arvustusel Booking.com-is