3. Wyspy Kanaryjskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Santa Cruz de la Palma – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Hiszpania Santa Cruz de la Palma Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Jobeal Ocean Ocena: 8,5

„Świetna komunikacja z właścicielem, czysto i wygodnie.”

• „Byłyśmy kiedyś na La Palmie pół dnia w trakcie rejsu po Wyspach Kanaryjskich i, spacerując po Santa Cruz, zachwycałyśmy się balkonami na Avenida Maritima, zwłaszcza jednym. Zrobiłyśmy mu zdjęcie, po czym nie mogłyśmy opanować radości, kiedy wybierając się na dłuższy pobyt na La Palmie w tym roku, odkryłyśmy, że balkon należy do apartamentu, który można wynająć. Apartament rewelacyjny - kwintesencja lapalmiańskiego stylu (przepiękny sufit!!). Obszerny, z funkcjonalną kuchnią i łazienką, w których można znaleźć wszystko, co potrzebne. Czysty, zadbany, urządzony z dobrym smakiem. No i przede wszystkim - tuż nad oceanem. Czytanie książki na sofie w deszczowy dzień z widokiem na oceaniczne piękno było doświadczeniem nieomalże mistycznym. Angeles, dziękujemy za opiekę nad naszym komfortem i za próby zrozumienia mojego hiszpańskiego :)”

• „Świetny kontakt z właścicielem, dziękujemy!”

• Casa Lourdes Ocena: 8,5

„Świetne miejsce.”

• „Przestronność pomieszczenia. Każda z 8 osób była zadowolona. Kuchnia bardzo dobrze wyposażona. Wyśmienity i pomocny kontakt z właścicielem.”

• „Bardzo dobre położenie hotelu, idealne miejsce na tygodniowy pobyt. Duży apartament. Wspaniałe śniadanie, dużo owoców, duży wybór serów. Zaletą hotelu był podziemny garaż.”

• „Apartament nowoczesny, dobrze wyposażony, wszystko czyste i pachnące”

30 najlepszych obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Santa Cruz de la Palma

na podstawie 12 069 opinii o obiektach na wynajem wakacyjny dodanych przez użytkowników Booking.com