3. Kampánie hodnocení ubytování k pronájmu
  4. Marina di Camerota hodnocení ubytování k pronájmu
Itálie Marina di Camerota Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Casa Quieta Průměrné hodnocení: 9,3

„Naprosto skvělý, krásný nově zrekonstruovaný apartmán. Velmi útulný, v apartmánu je naprosto vše potřebné, výhled na moře, cítila jsem se v něm jako doma. V Marina di Camerota jsem byla již po čtvrté a tento apartmán byl pro mě TOP, do kterého se určitě jednou vrátím. Majitelé jsou úžasní a velice milí lidé, kteří jsou kdykoli k dispozici, když je cokoli potřeba. Už se velice těším, až se vrátím zpět.“

• Villaggio Camping Odissea Průměrné hodnocení: 8,4

„Ubytování moc hezké, krásné moře na dosah, užili jsme si to.“

• Residence Villa Andrea Průměrné hodnocení: 9,1

„Krásné udržované apartmány, krásná zahrada, čistý bazén a k tomu milí lidé. Co víc si přát. Moc děkujeme za péči. Byly jsme zde s dětmi kteří si pobyt moc užili. Apartmán má vše, co potřebujete. Ve městě je spousta možností kde se najíst, Supermarket 5 min, na pláž také příjemná procházka. Lolanda byla vždy nápomocná a vždy se starala, zda-li máme vše co potřebujeme. Děti děkují za dáreček a těší se, že přijedou znovu. ❤️“

• Villa Giusy Průměrné hodnocení: 9,4

„Velmi příjemná majitelka. Cítíte se jako v rodině. Nádherná lokalita Marina di Camerota . Doporučuji .“

• Villaggio Turistico La Fenosa Průměrné hodnocení: 8,6

„Skvělý personál ,krásný bazén s hezký výhled.“

30 nejlepších ubytování k pronájmu v destinaci Marina di Camerota

podle 3 689 hodnocení na Booking.com napsaných pro ubytování k pronájmu