3. Lasithi hodnocení ubytování k pronájmu
Lasithi Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• My Aunts House Průměrné hodnocení: 9

„Lokalita výborná, v centru a přesto parkování před domem bez problémů. Byt byl čistý, prostorný, velmi pohodlné postele, velká skříň. Oceňuji to, že jsme nebydlely v běžném hotelu ale v autentickém místním domě.“

• Ammos Apartments Průměrné hodnocení: 10

„Vše bylo naprosto v pořádku. Majitel byl skvělý. Měli jsme problém s elektřinou, během chvíle vyřešeno, opraveno. Pokoje vybavené. Vše čisté. Celý objekt krásně voní. Zapomněla jsem se zeptat čím 🤦🏼‍♀️. Měli jsme super výhled na moře.“

• Paradise House Průměrné hodnocení: 10

„Nádherný, apartmán poskytující vše potřebné. Vše nové, čisté a prostorné. Navíc se apartmán nachází ve skvělé lokalitě. Majitelé jsou nesmírně přátelští a milý.“

• Lazar Lux Suites - Ammoudara Průměrné hodnocení: 10

„Nádherné bydlení, skvělý servis, dokonalá čistota. Doporučujeme.“

• Helios Studios & Apartments Průměrné hodnocení: 6

„Cena“

• Vasilikata Průměrné hodnocení: 9

„Lokalita nadherna, rano probuzeni s becicimi ovcemi, kdakajicimi slepicemi, cerstvym vzduchem, tohle presne jsme chteli. Ubytovani skoro jako v pohadce. Snidane vyborna.“

• Cozy Apartment 2 Průměrné hodnocení: 8

„Vybavení apartmánu je starší, ale zcela dostatečné. V kuchyni chyběli nějaké drobnosti, které nám majitel apartmánu na požádání ihned přinesl. Cesta od pláže a z centra města vede k apartmánu do kopce, ale tak je to v Sitii téměř u všech apartmánů, pro člověka bez zdravotních omezení to není žádný problém. Parkování přímo v ulici je zdarma a vždy se najde nějaké volné místo.“

• Paradise Apartments Průměrné hodnocení: 9

„Čistota, umístění“

• Amatu Villa (Hermes) Průměrné hodnocení: 10

„Nádherné ubytování v zahradě s výhledem na moře. Nikos a jeho otec byli neskutečně milí a pozorní.“

• The Dreamhouses by the Lake Průměrné hodnocení: 10

„Velmi ochotny pan majitel, komunikovali jsme pres booking, rychle odpovidal, na vsem jsme se domluvili. Skvela lokalita v centru. Hluk z venku nebyl znat, pobyt byl v dubnu. Velke pokoje, pracka, zehlicka, fen.“