Регион Слънчев бряг Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Buongiorno! Premium Оценка от отзивите: 10

„Апартаментът е прекрасен и има всичко необходимо. Има прекрасна морска гледка.“

• Midia Family Resort All-Inclusive Оценка от отзивите: 10

„Много добре“

• Станкоф Хотел Оценка от отзивите: 7

„Идеално местоположение в стария град на Несебър. Добра закуска“

• Hotel Saint John Baptist Nessebar Оценка от отзивите: 10

„Прекрасна локация,чистота е на ниво.Вкусна и разнообразна храна“

• Sineva Beach Hotel - All Inclusive Оценка от отзивите: 10

„Всичко ни хареса - разнообразната и вкусна храна, супер любезният и готин човек на скарата, басейните, чистотата в хотела и около него, близостта до морето, финният пясък и чистата вода в морето. Всички бяха усмихнати и любезни. При настаняването ни посрещнаха с чаша шампанско. Мъжът ми имаше РД в периода на почивката и от хотела ни изненадаха с бутилка шампанско в стаята в деня на празника.“

• Хотел Заара Оценка от отзивите: 10

„Изключително чисто. Вежлив персонал и изключително обслужване. Прекарахме си страхотно“

• VILLA SOL Оценка от отзивите: 10

„Персонала им беше изключително любезен и гостоприемен! Стаите бяха чисти, подредени и нови! Храната беше изключително вкусна! Щастливи сме, че отседнахме точно в тази вила и ще се върнем скоро време за повече време!“

• Афродита Бийч Хотел Оценка от отзивите: 8

„Чудесно местоположение,директно на Южния плаж на Несебър. Чисти и уютни стаи с изглед към морето и Старият град. Изключително мил и отзивчив персонал и много добър ресторант с разнообразна кухня.“

• Гранд Хотел Поморие Оценка от отзивите: 9

„За пореден път гостувахме в хотела. Спа център, храна - както обикновено на много високо ниво. Обслужването и чистотата - също.“

• Хотел Баваро Оценка от отзивите: 5

„Разположение и чистота.“