2. Seychely hodnocení hotelů
  3. Victoria hodnocení ubytování k pronájmu
Seychely Victoria Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Will's Sea View Apartments Průměrné hodnocení: 9,6

„Neuvěřitelná paní majitelka Daniella, neskutečně pokorná, mila, krásná a vstřícná dáma s nádhernou rodinou. Cestujeme stále po celém světě a toto je jednoznačně nejúžasnější majitelka, kterou jsme kdy potkali. .Ubytování je u krásné malé pláže , která je přes cestu/dům je u hlavní cesty, ale hluk ani jiné nepohodlí jsme vůbec nevnímali/, kousek - cca 500m chůze je obchod, hned u domu autobusová zastávka - cca 10 min busem a jste na Anse Royal - prostě ideál. Daniella nám vše vysvětlila, poradila, zařídila taxi na cestu k ní i od ní. Apartment byl dobře zařízený, vše co jsme potřebovali tam bylo, výhled na moře a z koupelny do krásné zeleně. Moc děkujeme a přejeme hodně úspěchů a štěstí jak v životě, tak v businessu.“

• Island Cove Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování bylo hezké čisté krásný výhled na moře 💪💪🌴krásný“

• Phoenix Apartments Průměrné hodnocení: 9,3

„Velmi pěkné ubytování s příjemným personálem“

• La Casa Sorento Průměrné hodnocení: 9,7

„Ubytování bylo hezké, parádní je bazén hned před apartmánem, večer jsme ho často využívali, voda v něm byla teplá. Majitelé byli moc hodní a přátelští. Měli jsme připravenou při příjezdu v lednici vodu, džus, mlého, láhev vína, trochu oleje a sůl a majitel nám dal i vajíčka :) Jednou nám i připravil výbornou večeři i s desertem :) Wifi fungovala výborně a Michel ihned reagoval na naše dotazy a se vším nám poradil. Zastávka autobusu i supermarket jsou kousek, což je parádní. Na pláž musítekousek dojít, ale nám to nevadilo, stejně jsme stále cestovali.“

• Island Cove Průměrné hodnocení: 9

„Lokalita“

• Tropical Garden Self Catering Průměrné hodnocení: 9,5

„Skvělá lokalita, nádherné prostředí tropické zahrady“

• Tropical Garden Self Catering Průměrné hodnocení: 9,5

„Děkujeme Flossy za velmi milý a přátelský přístup, za její ochotu. Dům se nachází v klidové zóně, v krásné zahradě s výhledem na oceán z terasy a balkónu. Kolem společenské části je velkoryse řešená terasa, kterou jsme každý večer plně využívali. Pokoje byly čisté, vnitřní zařízení kuchyně trochu staršího data, ale funkční. Jediné, co nám nebylo zcela příjemné, byla vlhkost, kterou jsme cítili. Po delším větrání to však bylo dobré.“

• Flora's Self Catering Apartments Průměrné hodnocení: 9,6

„Ubytování je krásné, čisté a velice prostorné. Majitelka byla velice příjemná a ochotná. Poslední den, nám nabídla uschování zavazadel a možnost se před odletem osprchovat až do odpoledních hodin.“

15 nejlepších ubytování k pronájmu v destinaci Victoria

podle 3 610 hodnocení na Booking.com napsaných pro ubytování k pronájmu