Przejdź do głównej treści
  1. Strona główna z opiniami o hotelach
  2. Hiszpania – opinie o hotelach
  3. Sitges – opinie o hotelu
  4. Opinie o obiekcie Hotel Subur

Hotel Subur – opinie 3-gwiazdkowy

Paseo de la Ribera, s/n, 08870 Sitges, Hiszpania

Nr 36 z 40 hoteli w mieście Sitges

Wybór Gości

Ocena

Na podstawie 45 opinii o hotelu

8,0

Poszczególne oceny

  • Czystość

    8,2

  • Komfort

    8,2

  • Lokalizacja

    9,6

  • Udogodnienia

    7,7

  • Personel

    8,6

  • Stosunek jakości do ceny

    8,0

  • Bezpłatne WiFi

    8,4

Opinie sprawdzone w 100%

Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.

Więcej informacji- otwiera okno dialogowe
Napisz opinię

wyświetlono 1 – 25

  • Ocena dodana: 21 maja 2026

    9,0
    Bardzo dobra opcja na wakacje
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem
    • 2 noclegi

    Nie jest bardzo nowy, ale to nie przeszkadza.

    Piekna lokalizacja, zaraz przy plazy i glownym deptaku.

    Pobyt: maj 2026

  • Ocena dodana: 20 maja 2026

    7,0
    Dziękuję za miły pobyt
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój Dwuosobowy typu Basic
    • 5 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Mało warzyw

    Śniadania mało zróżnicowane Mało warzyw Lokalizacja super

    Pobyt: maj 2026

  • Ocena dodana: 4 maja 2026

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Grupa
    • Pokój Dwuosobowy typu Basic
    • 3 noclegi

    Winda zdecydowanie do wymiany, dlugi czas oczekiwania, działa jakby na zwolnionych obrotach...

    znakomite śniadanie

    Pobyt: maj 2026

  • Ocena dodana: 27 marca 2026

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Pokoj z oknem na dziedziniec wewnetrzny.

    Bliskosc hotelu do stacji kolejowej oraz fajnej plazy.

    Pobyt: marzec 2026

  • Ocena dodana: 4 marca 2026

    9,0
    Znakomity
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na morze
    • 3 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Akustyka - ale to podobno jest problem w całej Hiszpanii. Ściany pomiędzy pokojami są bardzo cienkie i nie wygłuszone, więc słychać wszystko co się dzieje za ścianą i na korytarzu.

    Rewelacyjna lokalizacja, zwłaszcza jak się ma pokój z widokiem na morze. Bardzo czysto. Przyjazny i pomocny personel.

    Pobyt: marzec 2026

  • Ocena dodana: 16 listopada 2025

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój dwuosobowy typu Superior z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na morze
    • 3 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Poduszki były niewygodne. Wszystko słychać z pokoju obok.

    Lokalizacja na duży plus. Okna dobrze wyciszone. Pokój z widokiem na morze robi całą robotę. Można podziwiać wspaniale wschody słońca.

    Pobyt: listopad 2025

  • Ocena dodana: 1 września 2025

    7,0
    Gdyby nie choroba to byłby swietny
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami
    • 7 noclegów

    Winda. Trzeba było bardzo długo czekać i jest mała mieściła tylko 4 osoby bez bagażu, lub 2 osoby z 2 walizkami. Między 2 i 3 pietrem w obie strony zawsze o coś zahaczała

    Nie mieliśmy śniadań. Lokalizacja genialna

    Pobyt: sierpień 2025

  • Ocena dodana: 2 sierpnia 2025

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na morze
    • 3 noclegi

    Fajnie, jakby dyrekcja zatrudniła złotą rączkę, który zadbałby o małe detale i prace konserwacyjne, które znacząco będą miały wpływ na ocenę gości. Było kilka rzeczy do poprawy np. brak możliwości domknięcia drzwi w łazience, czy słabe ciśnienie wody pod prysznicem. No i ta winda... OMG! Każdy kto był w tym hotelu to wie, co mam na myśli. ;)

    W centrum uroczego miasteczka, wszędzie blisko. Pokoje czyste, dziennie widać sprzątaczki, które dbają o porządek w pokojach. Co do śniadań to jest wybór i każdy znajdzie coś dla siebie. Przepiękny widok na plażę, morze, promenadę i miasto (tak miałem z mojego pokoju). Duże podziękowania dla personelu hotelu, za bardzo miłe podejście i dbałość o gości hotelu :)

    Pobyt: lipiec 2025

  • Ocena dodana: 2 sierpnia 2025

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd wakacyjny
    • Podróżujący w pojedynkę
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Przydalby sie Pan "Zlota Rączka", ktory by zadbał o drobne naprawy i male detale w hotelu takie jak klamki w drzwiach do lazienki czy w drzwiach balkonowych, wymiana sluchawki prysznicowej. No i zróbcie coś z windą, ponieważ naprawdę prosi się o rewitalizację, obecnie stwarza bardzo nieciekawe wrażenie po zameldowaniu się w hotelu.

    Blisko do centrum, piekny widok na morze z balkonu, dobre śniadania.

    Pobyt: lipiec 2025

  • Ocena dodana: 2 lipca 2025

    7,0
    Wysoka ocena za widok z pokoju z widokiem na morze
    • Wyjazd wakacyjny
    • Grupa
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na morze
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Pokoje bardzo podstawowo wyposażone. Średnio z czystością, okna były pomazane - przetarte do 3/4 wysokości. Trafiają się poplamione ręczniki. Łazienki są bardzo stare. Lodówka nie chodziła wystarczająco. Brak czajnika. Dodatkowo pokój Basic odradzam nawet na krotki pobyt.

    Na duży plus lokalizacja i widok, choć dosyć mocno słychać ulicę. Trzeba spać z zamkniętym oknem i włączoną klimatyzacją. Wysoka ocena za pokój z widokiem na morze. Pokój superior przestronny i jasny, pokój dwuosobowy trochę ciasny. Pokoje bardzo podstawowo wyposażone. Śniadania ok.

    Pobyt: czerwiec 2025

  • Ocena dodana: 2 lipca 2025

    8,0
    8/10 dla pokoju z widokiem na morze za widok
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na morze
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Średnio z czystością, okna były pomazane - przetarte do 3/4 wysokości. Trafiają się poplamione ręczniki. Łazienki są bardzo stare. Lodówka nie chodziła wystarczająco. Pokój Basic odradzam, nawet na krotki pobyt.

    Na duży plus lokalizacja i widok, choć dosyć mocno słychać ulicę. Trzeba spać z zamkniętym oknem i włączoną klimatyzacją. Wysoka ocena za pokój z widokiem na morze. Pokój superior przestronny i jasny, pokój dwuosobowy trochę ciasny. Śniadania ok.

    Pobyt: czerwiec 2025

  • Ocena dodana: 29 czerwca 2025

    8,0
    Bardzo dobry
    • Wyjazd służbowy
    • W parze
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na morze
    • 6 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Zachowanie personelu na recepcji. Szczególnie męskiej części. Przedrzeźnianie gości hotelowych za plecami. Niechęć do pomocy gdy nas okradziono. Brak zainteresowania gdy skręciłem nogę na schodach.

    Widok, bliskość życia kulturalnego,

    Pobyt: czerwiec 2025

  • Ocena dodana: 17 maja 2025

    8,0
    Ogólnie bardzo udany
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój trzyosobowy
    • 4 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Winda, która często była zepsuta

    Wspaniała lokalizacja, dostęp do restauracji i sklepów

    Pobyt: maj 2025

  • Ocena dodana: 10 marca 2025

    9,0
    Znakomity
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami
    • 5 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Pokoje potrzebują drobnego remontu/odświerzenia.

    Bardzo smaczne śniadania. Miła obsługa. Świetna lokalizacja.

    Pobyt: luty 2025

  • Ocena dodana: 30 lipca 2024

    8,0
    Jestem zadowolony, wypocząłem
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem
    • 11 noclegów

    Nic nie zwróciło mojej uwagi, acha, dlaczego czystość oceniłem najsłabiej, bo pod łóżkiem od dnia przyjazdu był kurz i cały czas był nieposprzątany kurz pod łóżkiem

    Śniadanie, owszem było dość dobre. Szkoda, że była taka niedobra jajecznica, a nie przygotowywana na zamówienie z jajek. kawa była dobra, pieczywo, pyszne, wybór wędlin w sam raz, wybór owoców trochę za skąpy. Lokalizacja genialna, w środku kurortu i w centrum barowo-restauracyjno-rozrywkowym.

    Pobyt: lipiec 2024

  • Ocena dodana: 9 maja 2024

    9,0
    Polecam zdecydowanie!!!
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na morze
    • 4 noclegi

    Pokój cudny ale łóżka można by było wymienić ;-)

    To co jest najważniejsze to LOKALIZACJA !!! Perfekcyjne położenie hotelu, tuż przy promenadzie i plaży. Wybraliśmy pokój z widokiem na morze i wrażenia są piorunujące. Piękny widok, szum morza, palmy... Cudo! Warto wspomnieć o perfekcyjnym i pomocnym personelu. Śniadania przepyszne, spory wybór, naprawdę można pysznie zjeść. Śniadania są serwowane w pięknym dla kibiców sportu, SPORT BAR'ze. W środku można podziwiać oryginalne koszulki piłkarskie i inne pamiątki z różnych dziedzin sportu.

    Pobyt: maj 2024

  • Ocena dodana: 21 kwietnia 2026

    10
    Wyjątkowy
    • Wyjazd wakacyjny
    • Grupa
    • Pokój trzyosobowy
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    -

    Lokalizacja

    Pobyt: kwiecień 2026

  • Ocena dodana: 18 lutego 2026

    10
    Hotel idealnie położony w centrum przy samej plaży. Wszędzie blisko.
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami
    • 3 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Wszystko było ok.

    Wszystko było ok.

    Pobyt: luty 2026

  • Ocena dodana: 19 lipca 2025

    10
    Wyjątkowy
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem
    • 5 noclegów
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Brak parkingu. Ogolnie jedzenie do przyjecia. Szału nie było. Raz trafiła nam się śmierdzaca jajecznica, co uważam za niedopuszczalne. Przy recepcji automat do kawy uszkodzony, wiec kto rano wstaje musi pogodzic sie z brakiem porannej kawy. A kawa dostepna podczas śniadania raczej nie zadowoli zwolennikow kawy.

    Bliskosc do plazy i morza.

    Pobyt: maj 2025

  • Ocena dodana: 21 czerwca 2025

    4,0
    Hotel na jedna noc ...
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój Dwuosobowy typu Basic
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Pokoj 2 osobowy bardxzo bardzo mala lazienka widac ze od wielu lat nie remontowany

    Miejsce nardxo blisko plazy ladny widok na moze

    Pobyt: czerwiec 2025

  • Ocena dodana: 25 maja 2025

    10
    Wyjątkowy
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój dwuosobowy typu Superior z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na morze
    • 2 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Wszystko było super

    Wygodne materace, cudowny widok z balkonu,czyste pomieszczenia i miły prezent urodzinowy od personelu.

    Pobyt: maj 2025

  • Ocena dodana: 14 kwietnia 2025

    10
    Wyjątkowy
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na morze
    • 1 nocleg
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Piękne pokoje i pyszna kuchnia

    Pobyt: kwiecień 2025

  • Ocena dodana: 29 marca 2025

    10
    Wyjątkowy
    • Wyjazd wakacyjny
    • Rodzina z małymi dziećmi
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na morze
    • 4 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Zbyt wcześnie trzeba było opuścić hotel w dniu wyjazdu

    Widok z balkonu,wygodne łóżko,czysta pościel

    Pobyt: marzec 2025

  • Ocena dodana: 2 listopada 2024

    10
    Wyjątkowy
    • Wyjazd wakacyjny
    • W parze
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na morze
    • 3 noclegi
    • Wysłana przez urządzenie mobilne

    Lokalizacja, balkon wychodzący na morze

    Pobyt: październik 2024

wyświetlono 1 – 25

Wyrównujemy ceny
Wyrównujemy ceny
Niskie ceny • Żadnych opłat rezerwacyjnych • Znalazłeś tę samą ofertę w niższej cenie? Zwrócimy Ci różnicę!

Goście ocenili również te obiekty: