Paseo de la Ribera, s/n, 08870 Sitges, Hiszpania
Nr 36 z 40 hoteli w mieście Sitges
Wybór GościNa podstawie 45 opinii o hotelu
8,0Czystość
8,2
Komfort
8,2
Lokalizacja
9,6
Udogodnienia
7,7
Personel
8,6
Stosunek jakości do ceny
8,0
Bezpłatne WiFi
8,4
Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.
Więcej informacji- otwiera okno dialogoweOceny są podawane w skali od 1 do 10. Aby obliczyć ogólną ocenę, którą można zobaczyć na stronie, dodajemy do siebie wszystkie otrzymane oceny i dzielimy ten wynik przez łączną liczbę otrzymanych ocen. Używamy systemu ocen ważonych, co oznacza, że im nowsza opinia, tym większy ma wpływ na obliczenie całkowitej oceny. Ponadto goście mogą przyznawać osobne „oceny cząstkowe” w takich kategoriach, jak lokalizacja, czystość, personel, komfort, udogodnienia, stosunek jakości do ceny i bezpłatne Wi-Fi. Należy pamiętać, że goście przyznają oceny cząstkowe i oceny ogólne niezależnie od siebie, więc nie ma między nimi żadnego bezpośredniego związku.
Możesz ocenić Obiekt przez siebie zarezerwowany na naszej Platformie, jeśli pobyt tam został zrealizowany lub jeśli przyjechałeś do obiektu, ale mimo wszystko w nim się nie zatrzymałeś. Aby edytować już przesłaną opinię, skontaktuj się z zespołem obsługi klienta.
Ludzie oraz specjalne systemy automatyczne pracują nad wykrywaniem fałszywych opinii przesyłanych na naszą Platformę. Jeśli znajdziemy taką opinię, usuniemy ją oraz, jeśli zajdzie taka potrzeba, podejmiemy odpowiednie kroki względem osoby odpowiedzialnej za to działanie.
Każdy, kto zauważy coś podejrzanego, zawsze może to zgłosić do naszego zespołu obsługi klienta, dzięki czemu zespół ds. zapobiegania oszustwom będzie mógł zbadać tę sprawę.
Chcielibyśmy publikować wszystkie opinie gości, jakie są nam przekazywane, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Niemniej jednak nie wyświetlamy opinii, które zawierają lub odnoszą się do m.in. następujących kwestii:
Aby dopilnować, że opinie są wiarygodne, akceptujemy jedynie opinie przesłane w ciągu 3 miesięcy od wymeldowania i możemy przestać wyświetlać opinie po upływie 36 miesięcy lub w sytuacji, gdy nastąpi zmiana właściciela Obiektu.
Obiekt ma możliwość odpowiedzi na opinię.
Jeśli wyświetla się wiele opinii, najnowsze będą widoczne u góry z zastrzeżeniem kilku innych czynników (język, w którym opinia jest napisana, tylko ocena lub ocena z komentarzem itp.). Jeśli chcesz, możesz je sortować i/lub filtrować (według daty, oceny itd.).
Czasem pokazujemy dodatkowe oceny z innych uznanych stron podróżniczych. W takiej sytuacji zawsze jest to jasno zaznaczone.
Niniejsze wytyczne i standardy mają na celu zapewnienie, aby treści na stronie Booking.com były rzeczowe i odpowiednie dla użytkowników w każdym wieku, jednak bez ograniczania prawa do wyrażania także mocnych opinii. Wytyczne i standardy są stosowane niezależnie od tego, czy treści mają charakter pozytywny czy negatywny.
Treści powinny dotyczyć pobytu w obiekcie noclegowym. Najcenniejsze opinie to takie, które są szczegółowe i pomagają innym w podjęciu słusznej decyzji. Prosimy nie zamieszczać komentarzy poruszających tematy polityczne, religijne, etyczne i osobiste. Usuwane będą treści promocyjne, a uwagi dotyczące usług Booking.com powinny zostać skierowane do działów zajmujących się obsługą klientów i obiektów.
Treści powinny być odpowiednie dla użytkowników na całym świecie. Prosimy nie używać wulgaryzmów, także zamaskowanych przy użyciu kreatywnego zapisu – w żadnym języku. Opinie i treści zawierające mowę nienawiści, groźby (w tym groźby użycia przemocy), uwagi o charakterze obelżywym lub seksualnym bądź promujące nielegalne działania są niedozwolone.
Wszystkie treści powinny być oryginalne i stworzone przez użytkowników. Opinie są najcenniejsze, gdy są oryginalne i niewypaczone. Twoja opinia powinna pochodzić od Ciebie. Obiekty współpracujące z Booking.com nie powinny publikować opinii w imieniu gości ani przekupywać gości w zamian za wystawienie dobrej opinii. Nie będziemy też tolerować prób obniżenia ocen obiektów konkurencyjnych poprzez wystawianie im negatywnych opinii.
Szanuj prywatność innych. Booking.com będzie usuwać z zamieszczonych treści adresy e-mail, numery telefonów, adresy stron internetowych, nazwy profili w mediach społecznościowych i podobne dane.
Opinie wyrażane w treściach generowanych przez użytkowników są opiniami klientów Booking.com i personelu obiektów noclegowych, a nie opiniami Booking.com. Booking.com nie przyjmuje odpowiedzialności za treść opinii ani odpowiedzi na nie. Booking.com pełni tylko funkcję podmiotu rozpowszechniającego (bez obowiązku prowadzenia weryfikacji), a nie publikującego opinie i odpowiedzi na nie.
Domyślnie opinie posortowane są według daty dodania. Dodatkowym kryterium wyświetlania jest trafność opinii, na którą składają się np. język, w którym została napisana, opinie z komentarzem czy opinie nieanonimowe. Dostępne mogą być dodatkowe opcje sortowania, np. rodzaj podróżującego, ocena itd.
Ta usługa może zawierać tłumaczenia wykonywane przez Google. Google nie daje żadnych bezpośrednich lub domniemanych gwarancji dotyczących tych tłumaczeń, w tym gwarancji wierności, niezawodności lub innych domniemanych gwarancji przydatności handlowej czy nienaruszenia bądź stosowności do konkretnego celu.
Koniec okna dialogowego
wyświetlono 1 – 25
Ocena dodana: 21 maja 2026
Patrycja
PolskaNie jest bardzo nowy, ale to nie przeszkadza.
Piekna lokalizacja, zaraz przy plazy i glownym deptaku.
Pobyt: maj 2026
Ocena dodana: 20 maja 2026
Musioł
PolskaMało warzyw
Śniadania mało zróżnicowane Mało warzyw Lokalizacja super
Pobyt: maj 2026
Ocena dodana: 4 maja 2026
Bernard
PolskaWinda zdecydowanie do wymiany, dlugi czas oczekiwania, działa jakby na zwolnionych obrotach...
znakomite śniadanie
Pobyt: maj 2026
Ocena dodana: 27 marca 2026
Przemysław
PolskaPokoj z oknem na dziedziniec wewnetrzny.
Bliskosc hotelu do stacji kolejowej oraz fajnej plazy.
Pobyt: marzec 2026
Ocena dodana: 4 marca 2026
Kinga
PolskaAkustyka - ale to podobno jest problem w całej Hiszpanii. Ściany pomiędzy pokojami są bardzo cienkie i nie wygłuszone, więc słychać wszystko co się dzieje za ścianą i na korytarzu.
Rewelacyjna lokalizacja, zwłaszcza jak się ma pokój z widokiem na morze. Bardzo czysto. Przyjazny i pomocny personel.
Pobyt: marzec 2026
Ocena dodana: 16 listopada 2025
Elżbieta
PolskaPoduszki były niewygodne. Wszystko słychać z pokoju obok.
Lokalizacja na duży plus. Okna dobrze wyciszone. Pokój z widokiem na morze robi całą robotę. Można podziwiać wspaniale wschody słońca.
Pobyt: listopad 2025
Ocena dodana: 1 września 2025
Waldemar
PolskaWinda. Trzeba było bardzo długo czekać i jest mała mieściła tylko 4 osoby bez bagażu, lub 2 osoby z 2 walizkami. Między 2 i 3 pietrem w obie strony zawsze o coś zahaczała
Nie mieliśmy śniadań. Lokalizacja genialna
Pobyt: sierpień 2025
Ocena dodana: 2 sierpnia 2025
Adam
PolskaFajnie, jakby dyrekcja zatrudniła złotą rączkę, który zadbałby o małe detale i prace konserwacyjne, które znacząco będą miały wpływ na ocenę gości. Było kilka rzeczy do poprawy np. brak możliwości domknięcia drzwi w łazience, czy słabe ciśnienie wody pod prysznicem. No i ta winda... OMG! Każdy kto był w tym hotelu to wie, co mam na myśli. ;)
W centrum uroczego miasteczka, wszędzie blisko. Pokoje czyste, dziennie widać sprzątaczki, które dbają o porządek w pokojach. Co do śniadań to jest wybór i każdy znajdzie coś dla siebie. Przepiękny widok na plażę, morze, promenadę i miasto (tak miałem z mojego pokoju). Duże podziękowania dla personelu hotelu, za bardzo miłe podejście i dbałość o gości hotelu :)
Pobyt: lipiec 2025
Ocena dodana: 2 sierpnia 2025
Adaś
PolskaPrzydalby sie Pan "Zlota Rączka", ktory by zadbał o drobne naprawy i male detale w hotelu takie jak klamki w drzwiach do lazienki czy w drzwiach balkonowych, wymiana sluchawki prysznicowej. No i zróbcie coś z windą, ponieważ naprawdę prosi się o rewitalizację, obecnie stwarza bardzo nieciekawe wrażenie po zameldowaniu się w hotelu.
Blisko do centrum, piekny widok na morze z balkonu, dobre śniadania.
Pobyt: lipiec 2025
Ocena dodana: 2 lipca 2025
Dariusz
PolskaPokoje bardzo podstawowo wyposażone. Średnio z czystością, okna były pomazane - przetarte do 3/4 wysokości. Trafiają się poplamione ręczniki. Łazienki są bardzo stare. Lodówka nie chodziła wystarczająco. Brak czajnika. Dodatkowo pokój Basic odradzam nawet na krotki pobyt.
Na duży plus lokalizacja i widok, choć dosyć mocno słychać ulicę. Trzeba spać z zamkniętym oknem i włączoną klimatyzacją. Wysoka ocena za pokój z widokiem na morze. Pokój superior przestronny i jasny, pokój dwuosobowy trochę ciasny. Pokoje bardzo podstawowo wyposażone. Śniadania ok.
Pobyt: czerwiec 2025
Ocena dodana: 2 lipca 2025
Dariusz
PolskaŚrednio z czystością, okna były pomazane - przetarte do 3/4 wysokości. Trafiają się poplamione ręczniki. Łazienki są bardzo stare. Lodówka nie chodziła wystarczająco. Pokój Basic odradzam, nawet na krotki pobyt.
Na duży plus lokalizacja i widok, choć dosyć mocno słychać ulicę. Trzeba spać z zamkniętym oknem i włączoną klimatyzacją. Wysoka ocena za pokój z widokiem na morze. Pokój superior przestronny i jasny, pokój dwuosobowy trochę ciasny. Śniadania ok.
Pobyt: czerwiec 2025
Ocena dodana: 29 czerwca 2025
Dr
PolskaZachowanie personelu na recepcji. Szczególnie męskiej części. Przedrzeźnianie gości hotelowych za plecami. Niechęć do pomocy gdy nas okradziono. Brak zainteresowania gdy skręciłem nogę na schodach.
Widok, bliskość życia kulturalnego,
Pobyt: czerwiec 2025
Ocena dodana: 17 maja 2025
Beatas
PolskaWinda, która często była zepsuta
Wspaniała lokalizacja, dostęp do restauracji i sklepów
Pobyt: maj 2025
Ocena dodana: 10 marca 2025
Jagienka
PolskaPokoje potrzebują drobnego remontu/odświerzenia.
Bardzo smaczne śniadania. Miła obsługa. Świetna lokalizacja.
Pobyt: luty 2025
Ocena dodana: 30 lipca 2024
Waldemar
PolskaNic nie zwróciło mojej uwagi, acha, dlaczego czystość oceniłem najsłabiej, bo pod łóżkiem od dnia przyjazdu był kurz i cały czas był nieposprzątany kurz pod łóżkiem
Śniadanie, owszem było dość dobre. Szkoda, że była taka niedobra jajecznica, a nie przygotowywana na zamówienie z jajek. kawa była dobra, pieczywo, pyszne, wybór wędlin w sam raz, wybór owoców trochę za skąpy. Lokalizacja genialna, w środku kurortu i w centrum barowo-restauracyjno-rozrywkowym.
Pobyt: lipiec 2024
Ocena dodana: 9 maja 2024
Andrew_golota
PolskaPokój cudny ale łóżka można by było wymienić ;-)
To co jest najważniejsze to LOKALIZACJA !!! Perfekcyjne położenie hotelu, tuż przy promenadzie i plaży. Wybraliśmy pokój z widokiem na morze i wrażenia są piorunujące. Piękny widok, szum morza, palmy... Cudo! Warto wspomnieć o perfekcyjnym i pomocnym personelu. Śniadania przepyszne, spory wybór, naprawdę można pysznie zjeść. Śniadania są serwowane w pięknym dla kibiców sportu, SPORT BAR'ze. W środku można podziwiać oryginalne koszulki piłkarskie i inne pamiątki z różnych dziedzin sportu.
Pobyt: maj 2024
Ocena dodana: 21 kwietnia 2026
Piotr
Hiszpania-
Lokalizacja
Pobyt: kwiecień 2026

Ocena dodana: 18 lutego 2026
Karolina
PolskaWszystko było ok.
Wszystko było ok.
Pobyt: luty 2026
Ocena dodana: 19 lipca 2025
Jaszczyński
NiemcyBrak parkingu. Ogolnie jedzenie do przyjecia. Szału nie było. Raz trafiła nam się śmierdzaca jajecznica, co uważam za niedopuszczalne. Przy recepcji automat do kawy uszkodzony, wiec kto rano wstaje musi pogodzic sie z brakiem porannej kawy. A kawa dostepna podczas śniadania raczej nie zadowoli zwolennikow kawy.
Bliskosc do plazy i morza.
Pobyt: maj 2025
Ocena dodana: 21 czerwca 2025
Grzegorz
PolskaPokoj 2 osobowy bardxzo bardzo mala lazienka widac ze od wielu lat nie remontowany
Miejsce nardxo blisko plazy ladny widok na moze
Pobyt: czerwiec 2025
Ocena dodana: 25 maja 2025
Elżbieta
PolskaWszystko było super
Wygodne materace, cudowny widok z balkonu,czyste pomieszczenia i miły prezent urodzinowy od personelu.
Pobyt: maj 2025
Ocena dodana: 14 kwietnia 2025
Kowalska
PolskaPiękne pokoje i pyszna kuchnia
Pobyt: kwiecień 2025
Ocena dodana: 29 marca 2025
Elżbieta
PolskaZbyt wcześnie trzeba było opuścić hotel w dniu wyjazdu
Widok z balkonu,wygodne łóżko,czysta pościel
Pobyt: marzec 2025
Ocena dodana: 2 listopada 2024
Lech
Wielka BrytaniaLokalizacja, balkon wychodzący na morze
Pobyt: październik 2024
wyświetlono 1 – 25
Koper, Słowenia
Praga, Czechy
Montecchio Maggiore, Włochy
Calella, Hiszpania
Bournemouth, Wlk. Brytania
Colonia del Sacramento, Urugwaj
Sárospatak, Węgry
Bolonia, Włochy
Dostarczamy spersonalizowane propozycje na podstawie Twojej aktywności na naszej platformie. Jeśli chcesz, możesz zrezygnować z tej funkcji. Pamiętaj, że rezygnacja ma wpływ tylko na Twoje obecne urządzenie. Dlatego musisz dostosować to ustawienie na każdym urządzeniu według swoich potrzeb i preferencji.
Booking.com jest częścią Booking Holdings Inc. – światowego lidera w internetowej branży turystycznej.
Na naszej stronie dostępnych jest ponad 70 milionów opinii o obiektach – wszystkie pochodzą od prawdziwych i sprawdzonych gości.
1
Aby otrzymać możliwość dodania opinii, konieczne jest dokonanie rezerwacji na naszej stronie. Dzięki temu mamy pewność, że opinie pochodzą od Gości, którzy naprawdę odwiedzili dany obiekt.
2
Podczas pobytu w obiekcie Goście weryfikują standard pokoi, jakość posiłków, życzliwość personelu itp.
3
Po powrocie Goście opisują swój pobyt. Następnie sprawdzamy, czy opinia nie zawiera przekleństw, i publikujemy ją na stronie Booking.com.
Jeśli dokonałeś rezerwacji przez naszą stronę i chcesz napisać opinię, musisz się zalogować.
Koniec okna dialogowego