Park Narodowy dello Stelvio Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Gasthof zur Sonne Ocena: 10

„Najpiękniejszy pokój jaki widziałam a byłam w wielu hotelach, położony przy urokliwym placyku. Bardzo dobry kontakt z właścicielem. Restauracja na miejscu. Wszystko super”

• Hotel Primula Ocena: 10

„Duże ładne pokoje, piękna miejscowość gorąco polecam”

• „Pokoje czyściutkie i pachnące. Śniadania wyborne. Obsługa doskonała”

• „Super lokalizacja z pięknym widokiem , spory parking, spory choć zaniedbany taras”

• Hotel 2000 Ocena: 10

„Wszystko super, świetna obsluga i pyszne śniadanie. No i te widoki. Gorąco polecam!”

• „Obsługa bardzo uczynna, klimat hotelu, byłam zachwycona życzliwością kelnerów i ich dobrą pamięcią, miałam urodziny, wracając w ten dzień wieczorem, dodałam podarek od recepcjjonisty, to był bardzo miły gest.”

• Hotel La Tea Ocena: 9

„Cudowny ośrodek położony zaraz przy wyciągu. Bardzo miła obsługa, która bardzo dobrze pokaże wszystkie możliwości w okolicy.”

• Ostello Alpino Ocena: 10

„Wszystko jak na najwyższym poziomie!!! Czysciutko. Miło. Klimatycznie. Obsługa przemiła pomocną i uśmiechnięta!!! Śniadanko extra.”

• „Obsługa hotelu miła i uprzejma. Pokój czysty. Dobry widok na góry z balkonu.”

• „Lokalizacja, obsługa duży przestronny i zadbany apartament. Kuchnia jest dobrze wyposażona.”